lekarz Boguslawa Imbirowicz-Giczala

Lekarz rodzinny

2,7

Okropny człowiek, okropny lekarz. Nie będę pisała że szczegółami, ale wybieram się że skarga na panią "doktor" do Izby Lekarskiej

Odradzam tego lekarza ,to najgorszy felczer w |Legnicy,i to nie są tylko słowa,mojemu dziecku w wieku 1roku przypisala bez testów astmę oskrzelową i przepisala uzależniające pompki, po prywatnej wizycie u normalnego lekarza i wynikach okazalo sie że dziecko nie ma śladów astmy,ma skazę białkową i wystarczyło pić przez dwa lata kozie mleko i dziś dziecko ma 15 lat 186 wzrostu i jest zdrowym chlopcem,a ja na wizycie z grypą po dwóch zapaleniach oskrzeli zostalem wyslany do przychodni pulmonologicznej dla palaczy bo kaszlałem , a paliłem dwa lata i na dodatek 13 lat temu przestalem, na zdjęciu rtg klatki wyszła jakaś nieprawidłowość,ale z uwagi na to że nie jestem palaczem w przychodni ze skierowania Pani doktor mnie nie przyjeli wiec wróciłem do pani imbirowicz(piszę z malej litery z uwagi na brak szacunku)ta była wściekła że ja do niej z takim problemem , podsunełem jej pod nos opis a ona ze wścieklością ze żyje wygodnila mnie do pulmunologe żucając slowa widzi pan wychodował sobie pan raka na płucach , załal mi sie świat w jednej sekundzie , nie wiedziałem co robić, przez tydzien czekając na wizyte u pulmunologa schudłem 6 kg.super dieta,załamany doczekałem sie wizyty u specjalisty która po oglądnieciu zdjecia jka równiez opisu stwierdziła że to niewielka pozostałośc po niedoleczonym zapaleniu oskrzeli ,przepisała antybiotyk i zlecila wyniki i wizyta za dwa tygodnie ,wyniki jak i prześwietlenie wskazalo że antybiotyk to rozgonił, uwielbiam ta Panią pulmonolog,mojemu ojcu zamist tabletek na nadcisnienie przepisal na niedociśnienie,dobrze że w aptece farmaceuta zna mojego tatę i zauważyl błąd,Ta Pani doktor powinna leczyć ale chyba tylko siebie, adruga sprawa powinien być zakaz kontaktowania sie przedstawicieli firm farmaceutycznych z lekarzami , Pani doktor po ładuje wszystkim pacjentom bez względu na rodzaj choroby jak i wiek DUOMOX na bazie rumianku, nie pomoże ale prucz rozwolnienia też nie zaszkodzi, a wczasy od przedstawiciela i tak dostanie,jak to sie nie skończy czeka nas wszystkich bieda, i dziwimy sie że Polacy uciekają z kraju,korupcja,komercja i łapuwkarstwo,DUZO ZDRÓWKA DLA PANI DOKTOR IMBIROWICZ.

Pani doktor bardzo kompetentna

Pani doktor bardzo kompetentna