lekarz Bogusława Jodłowska

Pediatra

Jedyny lekarz z powołania jakiego spotkaliśmy w swoim życiu. KOCHANY CZŁOWIEK. Po raz pierwszy spotkałam się z tym, ze lekarz dzwoni do pacjenta aby zapytać o stan zdrowia oraz jak wyszły zlecone badania. Brak mi słów aby opisać atuty PANI DOKTOR. Polecam wszystkim rodzicom. ANIOŁ po prostu.

WSPANIAŁY LEKARZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wspaniały lekarz. Tłumaczy wszystko dokładnie. Jest przemiła. Odpowie na każdego smsa i zawsze służy swoją pomocą.

Dr Jodłowska Bogusia! Takich lekarzy jak dr Jodłowska już nie ma!!!!!!!! I co gorsze nie będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz są, ale tylko lekarze nastawieni na kasę!!!!!!!!!!!!

WSPANIAŁY LEKARZ polecam!!!!!!!!!!! Nigdy nie zostawi pacjenta bez opieki. Cierpliwa, miła, spokojna,kulturalna. Polecam z całego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam z całego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie ma na tym świecie lepszego i tak pogodnego lekarza. Niezawodna i usmiechnięta kochajaca dzieci, cierpliwa dla rodziców. Wyciągnie dziecko z każdej nawet ciężkiej choroby, przy tym nie patrzy na kase. Lekarz z powołania nie bizneswomen. POLECAM

Jest to cudowny lekarz.Poznaliśmy panią doktor,kiedy trafiliśmy z naszym synkiem do szpitala.Było to 8 lat temu.W zeszłym roku trafiliśmy ponownie do tego samego szpitala i byliśmy strasznie zawiedzeni,że pani doktor już tam nie pracuje.Chociaż przez te wszystkie lata mieliśmy kontakt telefoniczny nigdy nie rozmawialiśmy na temat jej odejścia ze szpitala.Nie przeraziło mnie to,że koszt prywatnej wizyty może być duży jeżeli chodzi o tej klasy specjalistę i odwiedzamy panią doktor jeżeli jest taka potrzeba.Jest to dusza człowiek.Konkretna,cudowna i ciepła.Jest na każde zawołanie,zawsze poradzi nawet przez telefon.Obecnie polecam panią doktor wszystkim moim znajomym z czystym sumieniem.Naprawdę warto.

Wspaniały człowiek,niespotykany lekarz.Po kilkunastu wizytach u róznych lekarzy P.Jodłowska jako pierwsza zaimteresowała sie moim synem.Zaskoczyła mnie od poczatku kiedy to wizyta trwala 40 minut a nie jak zwykle 5 i antybiotyk co robi wielu lekarzy.Dokładna,ciepła,stawiajaca dobro dziecka ponad wszystko.GORACO POLECAM.

Panią Doktor poznaliśmy 5 lat temu, kiedy to nasza córeczka o mały włos nie trafiła do szpitala. Pełen profesjonalizm, doświadczenie to jedne z wielu pozytywnych cech Pani Doktor. Całkowicie poddaję się jej zaleceniom i sugestiom w leczeniu Madzi. To dusza - człowiek. W obecnych czasach trudno spotkać takiego lekarza, który całkowicie poświęca się młodym pacjentom. Marta i Madzia Podoba

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kraków"?

Centrum Medyczne Liszki

ulica Niska 24a
Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Laryngolog"
ulica Nałkowskiego 1/105
Kraków