lekarz Bogusława Kozakiewicz-Cerek

2,9
2,7

Nie polecam wizyty u tej lakarki.prywatnie moze jest inna ale na nfz jest nie mila, nie mozna zadac zadnych pytan bo odrazu patrzy oschle na pacjenta.bylam u niej tydzien temu.ani skierowania na badania ani karty ciazy... Naprawde kobitki nie warto.!!! Ps co to za ocena lekarza skoro nie mozna jej dodac ( gwiazki nie mozna odjac)

Naprawde kobitki nie warto.!!!
Ps co to za ocena lekarza skoro nie mozna jej dodac ( gwiazki nie mozna odjac)

nie szanuje ludzi, obraża, uwłacza. Wstrętne babsko bez żadnej wiedzy. Przyszłam do Niej majac 17 lat po pierwszym współżyciu kotrolnie a ona wmawiała mi że usunęłam kiedyś ciąże. Przez to przez lata drżałam na samą myśl o ginekologu jednocześnie hodując gigantyczną nadżerkę która teraz zakrawa na raka. Tak winię Panią Pani Bogusławo, nienawidzę Pani.

Tak winię Panią Pani Bogusławo, nienawidzę Pani.

Jako studentka otrzymałam rabat. Pani doktor jest bardzo kompetetna i delikatna, w razie pytań fachowo tłumaczy, sprawia, że pacjentka czuje się komfortowo i bezpiecznie. Ponadto bardzo czysty, higieniczny i nowoczesny gabinet. Szczerze polecam!

Jako studentka otrzymałam rabat.

prowadziłam dwie ciąże u pani doktor i jestem zadowolona

prowadziłam dwie ciąże u pani doktor i jestem zadowolona

mimo, iz wizyta byla w ramach NFZ musiałam zaplacdic 10zl za zdjecie z usg..;/

mimo, iz wizyta byla w ramach NFZ musiałam zaplacdic 10zl za zdjecie z usg..;/

Bardzo profesjonalnie i rzeczowo, wszystko zostało mi wytłumaczone, na każde pytanie dostałam odpowiedź Być może pani doktor nie tryskała humorem, widać było że jest zmęczona, ale jako lekarz spisała się świetnie

bardzo nieprzyjemna, nadąsana, zupełny brak profesjonalizmu, uwagi dotyczące stanu zdrowia przekazywane w sposób uwłaczający godności człowieka, zdecydowanie nie polecam

Pani ginekolog jest bardzo nieprzyjemna podczas wizyty. Na każde zadane pytanie stara się co prawda odpowiedzieć, ale robi to z łaską. W moim przypadku pani doktor nie rozpoznała choroby, nie zleciła też żadnych badań. Stanowczo nie polecam.

pani doktor zalecała wykonanie bardzo drogich zabiegów, które okazały się zbędne