lek. dent. Bogusława Małgorzata Kowalińska

Najlepszy stomatolog jakiego znam i juz jedyny z którego usług korzystam. Delikatne i indywidualne podejście do pacjenta.

NIE POLECAM !!! U dr Kowalińskiej leczyłam się przez 2 lata - o 2 lata za długo. Początkowo wszystko wydawało się być ok. Na początku nie miałam zastrzeżeń - lekkie ubytki, standardowe leczenie... Z czasem wszystkie decyzje dot.leczenia zaczęły wzbudzać duże wątpliwości. Np. na leczenie jednego z zębów pani doktor potrzebowała aż 5 wizyt, chociaż już teraz wiem (po konsultacji z dużo bardziej kompetentnym lekarzem), że nie było to konieczne. Okazało się, że WSZYSTKIE zęby "leczone" przez panią doktor nadają się do powtórnego leczenia. Jej niekompetencje można uzasadnić choćby faktem, że nie prowadzi karty pacjenta, nie wydaje paragonu (co jest podstawą reklamacji). Podsumowując - straciłam cenny czas, a przede wszystkim pieniądze. Jeśli chcecie fachowej opinii i i kompleksowej usługi to na pewno nie w gabinecie dr Kowalińskiej. Odradzam każdemu, kto chce cieszyć się zdrowymi zębami i pięknym uśmiechem!

Polecam jak najbardziej.

Polecam jak najbardziej.

Jestem zadowolona, już kilka lat leczę się u pani doktor.

Jestem zadowolona, już kilka lat leczę się u pani doktor.

bardzo dobry dentysta , bylem kilkakrotnie - zawsze pozytywna opinia.

bardzo dobry dentysta , bylem kilkakrotnie - zawsze pozytywna opinia.