Panią Doktor poznałam przy okazji badań prenatalnych w Tychach, robiła mi również amniopunkcję. Gorąco polecam, pod każdym względem, kompetencje - widać, że właściwy człowiek na właściwym miejscu. Mega pozytywne podejście do pacjenta, zawsze uśmiechnięta, miła i ciepła osoba ( niestety bardzo rzadkie objawy u lekarzy ). A tak poza tym fajna z niej kobitka:)

Wspaniała kobieta miła uprzejma a co ważne maądra i nie chodzi umie swoją olbrzymią wiedzę wykorzystać, godna polecenia ...

super babka naprawdę mialam przyjemnośc ja poznac na badaniach prenatalnych przemila i przekochana osoba i bardzo kompetentna.

Pani doktor Piela jest najlepszym ginekologiem do jakiego chodziłam. Prowadziła moją ciążę, odbierała poród, jestem bardzo zadowolona z kompetencji lekarki, jej podejścia do pacjenta. Uważam, że pieniądze, które bierze za wizytę są w pełni zasłużone. Polecam wszystkim.

Świetna lekarka...zawsze uśmiechnięta...pogodna...Na każdej wizycie wszystko dokładnie tłumaczy, informuje o możliwościach leczenia...Bardzo polecam!!!

WITAM,MIŁA UŚMIECHNIĘTA .Poprzedni lekarz po 4 wizycie zdiagnozował chorobę 120*4 - daje 480zł , pani doktor po pełnym badaniu trafnie zdiagnozowała chorobę koszt wizyty 210zł .

Bardzo polecam Pania doktor... Praktycznie uratowala moje dziecko. Podjela sie leczenia mnie gdy inni ze mnie zrezygnowali. Jeszcze raz polecam.

Bardzo miła, sympatyczna lekarka, kompetentna. Wzbudzająca duże zaufanie, uśmiechnięta. Badania przeprowadza w sposób delikatny.Takich lekarzy powinno być więcej Polecam!

jestem z niej bardzo zadowolona,nie spodziewalam sie ze ginekolog z kasy chorych moze byc tak sympatyczny,GODNA POLECENIA;) !!!!

Bardzo miła, sympatyczna lekarka, kompetentna. Wzbudzająca zaufanie, uśmiechnięta. Badania przeprowadza w sposób delikatny. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Ruda Śląska"?

SPZOZ Lipa 3

Parkowa 4
Rybnik
ulica Porzeczkowa 39
41-806 Zabrze
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Wodzisław
26 Marca 51
44-300 Wodzisław Śląski