lekarz Bogusława Skaba

2,9
2,9
2,7

Jakość wizyty zależy od "humoru " Pani doktor ...Pomimi tego że wykonywała usg nie ma w karcie wyniku, na odczepne dostałam rp. bez badania pomimo zgłaszanych dolegliwości ,wyszystkie objawy zrzyca na skutki uboczne antykoncepcji...Nie polecam- zawiodłam się choć na wcześniejszych wizytach wydawała się kompetentną osobą ...

Najgorszy ginekolog w Tarnowie! byłam u niej kiedy przez kilka miesiecy nie mialam miesiaczki i powiedziala mi ze bede miec problem z zajsciem w ciaze co nie bylo prawda bo zaszlam bardzo szybko. bedac w ciazy poszlam do niej aby to stwierdzila powiedzialam ze test wyszedl pozytywny a ona na to ze skoro tak to jestem w ciazy. a gdzie usg badanie krwi czy zwykle badanie ginekologiczne? jak mozna na podstawie jednego testu stwierdzic ciaze na 100 procent. znachorka... bardzo niekompetentna osoba, naprawde nie polecam nikomu

Nie polecam, chyba że zależy Wam na szybkim otrzymaniu recepty. Tabletki antykoncepcyjne dostawałam zawsze takie jakim był oklejony cały gabinet.

Nie polecam, chyba że zależy Wam na szybkim otrzymaniu recepty.

moge zadawac bardzo wiele pytan i uzyskam fajana wyrazna odpowiedz

moge zadawac bardzo wiele pytan i uzyskam fajana wyrazna odpowiedz

Polecam! Uwazam ze bardzo dobry ginekolog, jest kompetentna, bardzo sympatyczna i poświecila mi naprawde odpowiednio duzo czasu.

Bardzo miła Pani Doktor- prowadziła moją ciążę (która była bardzo zagrożona) - po tragicznej wizycie u dr. Martyny Sowińskiej-lekarka przepisała lekarstwo wywołujące poronienie we wczesnym stadium ciąży. Dzięki radom i wskazówkom dr. Skaby moja Córeczka ma 3 latka - jest zdrowa. Dziękuje :) Mama

lekarz zbudzący zaufanie .Szanujew pacjentów.

lekarz zbudzący zaufanie .Szanujew pacjentów.

Chodziłam do Pani dr Skaby 2 lata, lecząc nieregularność miesiączek, w styczniu nie miałam miesiączki, szanowna Pani doktor przepisała mi Rigevidon na wywołanie..., co po 7 dniach nadal nie przyniosło skutku. Kiedy po raz kolejny udałam się do gabinetu nie zostałam zbadana, stałam ponad 2 godz w kolejce-wizyta trwała 5 minut??Nadal zażywałam hormony na wywołanie... oczywiście bez skutku.. hmm co się okazało?? byłam w 6 tyg ciąży... jak taki hormon może wpłynąć na płód ?? Te obawy będą mnie męczyły aż do rozwiązania... Zmieniłam lekarza i jestem bardzo zadowolona ...

Pani doktor źle postawiła u mnie diagnozę. O mało nie przepłacilam tego bezpłodnością. Brak miesiączek leczyła tabletkami antykoncepcyjnymi, zamiast najpierw wykonać szereg niezbędnych badań. Ból jajnika zlekceważyła przepisując Nospę Forte. Kolejny lekarz wyleczył mnie w pół roku. Wizyta szybka, trudno się czegoś konkretnego dowiedzieć, bo pani doktor nie ma czasu. Nie polecam.