Najlepszy lekarz z jakim mialam do czynienia. Wyprowadzila moje dzieci z ciaglych i niekonczacych sie chorób. Teraz sa zdrowe i od ponad 5 lat nie mialy antybiotyku!!!

Witam Mam 3 dzieci wszystkie prowadzone przez Dok Tomsię. Najstarsze ma już 16 lat, może 2 - 3 razy w życiu jadł antybiotyk. Leczone homeopatami, nie chorują, w ogóle nie łapią wirusów jako jedne z nielicznych nie opuszczają w ogóle zajęć w szkole. Pani doktor również wyleczyła mojego męża z nawracających infekcji. mam pełne zaufanie do Pani Doktor

Witam

Pani dr sprawiła, że drugie moje dziecko nie bierze antybiotyków, nigdy jeszcze,a kilka razy było już chore dość mocno!!! Starszy syn też przestał być leczony antybiotykami odkąd chodzimy do dr Tomsi, a wcześniej niestety dwa, trzy razy w roku antybiotyk, osłona do niego i syropy bleee. Nie wierzyłam w homeopaty, ale się przekonałam i uwierzyłam. Małe białe kuleczki, wszystkie takie same :), ale działają... Uwierzyłam...podobnie jak trzy inne mamy dzieci w różnym wieku, które znam :)

Wspaniała kobieta! leczymy córkę u Pani doktor od roku. Jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z tak miłym i kompetentnym lekarzem. Przyjmie zawsze kiedy tylko jest potrzeba, wysłucha, jeśli nie ma pewności zawsze zleci badania, nie leczy antybiotykami "na wszelki wypadek". POLECAM!!

Kocham Panią doktor!!! Nasza córka w ciągu miesiąca leczona na gardło przez 3 różnych lekarzy antybiotykami, Pani doktor nie dała antybiotyku, a małe białe kulki (homeopatyki) i pomogło - a to grzybica - albicansa w gardełku u małej 1,5 latki siedziała. Owszem jak jest potrzeba przepisuje antybiotyk, więc nie jest ignorantką tylko doświadczona i bystrą obserwatorką ;))))

poprostu lekarz z powolania, nie jest pazerna na pieniadze, ale co tylko napisac wszystko malo,powinna zyc wiecznie

Wspaniała, kompetentna, prowadzi wyczerpujący wywiad oraz udziela szczegółowych informacji. Nie pcha antybiotyków wręcz przeciwnie szuka naturalnych sposobów leczenia. Wspaniałe podejście do dzieci. Polecam wszystkim

bardzo dobry lekarz homeopata, znajdzie radę na wszystkie problemy ,miła i serdeczna, polecam każdemu.

Bardzo fajne podejście do dzieci, tłumaczy przebieg choroby i działanie podawanych leki polecam

bardzo dobry i taktowny lekarz, polecam gorąco wszystkim

bardzo dobry i taktowny lekarz, polecam gorąco wszystkim