dr Bogusława Wojakowska

Pediatra

Bardzo dobry lekarz . Pani doktor zawsze bardzo miła ,stawia słuszne diagnozy. Obchodzi sie z Pacjentem jak z człowiekiem .Polecam

Lekarz ze specjalizacją neonatologiczną nie powinien mieć problemu z rozpoznaniem problemu mojego dziecka. Ja dopiero po antybiotyku przez 5 dni, który wg. chirurga nie zaszkodził, ale i nie pomógł rozwiązałam problem.(Dla ścisłości kontakt w tej sprawie z Panią Doktor nastąpił po leczeniu innym antybiotykiem przepisanym przez innego pediatrę.) Po braku jakiejkolwiek poprawy (dwóch lekarzy, dwa inne leki) w rejonie poprosiłam o skierowanie do chirurga dziecięcego. Ten spojrzał i od razu wiedział w czym problem, Pani Doktor szukała zakażenia, którego nie było. Z tego powodu mogę czuć rozgoryczenie. Podejście do małego pacjęta - wzorowe, tłumaczenie leczenia również. Szkoda, że diagnoza niewłaściwa.

Nie znam lepszego pediatry i wiem co mówię ponieważ sama pracuję w służbie zdrowia.Polecam.

Leczę swoje dzieci u pani dr od wielu lat, jest bardzo dobrym lekarzem, moje dzieci się jej nie boją i chętnie do niej chodzą. Nigdy nie postawiła złej diagnozy, mogę polecić ją z czystym sumieniem wszystkim maluszkom!

najlepszy lekarz jakiego znam, nie tylko leczy dzieci ale rozciąga opiekę na całą rodzinę

Bardzo dobra Pani doktor, z niesamowitym podejściem do małych pacjentów, jej trafne rozpoznanie choroby u mojego synka i zastosowanie bardzo dobrze dobranych leków zaoszczędziły nam wielu zbędnych badań i bólu. Polecam wszystkim rodzicom szukającym dobrego pediatry

Super lekarz, polecam wszystkim, to nie prawda że idzie na ilość, poprostu ma dużo pacjentów bo jest dobra w tym co robi, dobre rady i skuteczne leczenie.

Bardzo zaufany lekarz i bardzo uprzejmy. Moje dzieci uwielbiaja pania doktor. Stara sie leczyc unikajac antybiotykow. Przepisuje je dopiero wtedy gdy jest to koniecznosc.

Byłam u pani dr ponieważ koleżanka mi ją poleciła. Bardzo się rozczarowałam. Sprawia wrażenie osoby która bardzo się spieszy. w końcu czas to pieniądz...Jako lekarz pewnie się sprawdza, ale każda matka chce aby wysłuchać co wg niej jest nie tak...Miałam wrażenie że nie do końca miała dla mnie czas. Myślę że w Radomiu są bardziej kompetentni lekarze od Pani dr. i bardziej zwracają uwagę na swoich małych pacjentów....

Jako jedyna z 4 lekarzy u których byłam z dzieckiem postawiła właściwą diagnozę i dobrze dobrała leki-polecam.A cena wizyty taka jak wszędzie

Wciąż poszukujesz "Pediatra Radom"?

Długa 74

gen. Bema 2 lok. 9