dr Bogusława Wojakowska

Najlepsza Pani doktor w Radomiu. Może sprawia wrażenie osoby która się spieszy ale ja się jej nie dziwie bo jej telefon nie przestaje dzwonić a Ona chce pomoc jak największej liczbie osób i jestem pewna że tu nie chodzi o kasę. Wiele razy przyjęła mnie mimo że nie miała już miejsca Jest Moim lekarzem rodzinnym od 13 lat. Mam 4 dzieci i ZAWSZE mogłam i mogę na Panią doktor liczyć. Nawet w dobie COVID nie bała się leczyć . Prawdziwy Anioł

Bardzo dobry lekarz . Pani doktor zawsze bardzo miła ,stawia słuszne diagnozy. Obchodzi sie z Pacjentem jak z człowiekiem .Polecam

Nie znam lepszego pediatry i wiem co mówię ponieważ sama pracuję w służbie zdrowia.Polecam.

najlepszy lekarz jakiego znam, nie tylko leczy dzieci ale rozciąga opiekę na całą rodzinę

Leczę swoje dzieci u pani dr od wielu lat, jest bardzo dobrym lekarzem, moje dzieci się jej nie boją i chętnie do niej chodzą. Nigdy nie postawiła złej diagnozy, mogę polecić ją z czystym sumieniem wszystkim maluszkom!

Lekarz ze specjalizacją neonatologiczną nie powinien mieć problemu z rozpoznaniem problemu mojego dziecka. Ja dopiero po antybiotyku przez 5 dni, który wg. chirurga nie zaszkodził, ale i nie pomógł rozwiązałam problem.(Dla ścisłości kontakt w tej sprawie z Panią Doktor nastąpił po leczeniu innym antybiotykiem przepisanym przez innego pediatrę.) Po braku jakiejkolwiek poprawy (dwóch lekarzy, dwa inne leki) w rejonie poprosiłam o skierowanie do chirurga dziecięcego. Ten spojrzał i od razu wiedział w czym problem, Pani Doktor szukała zakażenia, którego nie było. Z tego powodu mogę czuć rozgoryczenie. Podejście do małego pacjęta - wzorowe, tłumaczenie leczenia również. Szkoda, że diagnoza niewłaściwa.

Pani dr jest bardzo kompetentna, zapisy przyjmuje jej bardzo uprzejmy i przystojny mąż.

Bardzo dobra Pani doktor, z niesamowitym podejściem do małych pacjentów, jej trafne rozpoznanie choroby u mojego synka i zastosowanie bardzo dobrze dobranych leków zaoszczędziły nam wielu zbędnych badań i bólu. Polecam wszystkim rodzicom szukającym dobrego pediatry

Bardzo fachowa pomoc. Ja lubię konkretnych ludzi i profesjonalistów, którzy nie owijają w bawełnę, tylko szczerze i pewnie udzielają porad.

Super lekarz, polecam wszystkim, to nie prawda że idzie na ilość, poprostu ma dużo pacjentów bo jest dobra w tym co robi, dobre rady i skuteczne leczenie.