dr Bogusława Wojakowska

Byłam u pani dr ponieważ koleżanka mi ją poleciła. Bardzo się rozczarowałam. Sprawia wrażenie osoby która bardzo się spieszy. w końcu czas to pieniądz...Jako lekarz pewnie się sprawdza, ale każda matka chce aby wysłuchać co wg niej jest nie tak...Miałam wrażenie że nie do końca miała dla mnie czas. Myślę że w Radomiu są bardziej kompetentni lekarze od Pani dr. i bardziej zwracają uwagę na swoich małych pacjentów....

Jako jedyna z 4 lekarzy u których byłam z dzieckiem postawiła właściwą diagnozę i dobrze dobrała leki-polecam.A cena wizyty taka jak wszędzie

BEARDZO MIŁA, Z PODEJSCIEM DO DZIECI, SZCZEGOLOWO OMAWIA PROBLEM, JA Z CALEGO SERCA POLECAM.

Bardzo zaufany lekarz i bardzo uprzejmy. Moje dzieci uwielbiaja pania doktor. Stara sie leczyc unikajac antybiotykow. Przepisuje je dopiero wtedy gdy jest to koniecznosc.

Pani dr obecnie bardzo zepsuta pieniędzmi...Przyjmuje masowo liczy się "ilość a nie jakość"