dr Bogusz Grabik

Wspaniały Lekarz, Kompetentny, Pełen Empatii, Wyrozumiały i Bardzo Sympatyczny. Potrafi wysłuchać pacjenta i odpowiedzieć mu, na nurtujące go pytania.

Lekarz, któremu można całkowicie zaufać. Ogromna wiedza, którą w przystępny sposób przekazuje pacjentowi- absolutnemu laikowi, jak ja! Cierpliwy, empatyczny, słucha pacjenta bez zniecierpliwienia. Postawiona przez doktora Grabika diagnoza była bardzo trafna i zdecydowała o podjęciu przeze mnie leczenia. Dziękuję!

Lekarz, któremu można całkowicie zaufać.
Cierpliwy, empatyczny, słucha pacjenta bez zniecierpliwienia.

Znakomity i empatyczny lekarz.Świetny chirurg. Dzięki niemu mogę poruszać obiema rekami po trzech skomplikowanych złamaniach.

Wspaniały lekarz, pomocny, zaangażowany a przede wszystkim profesjonalny. Polecam pod każdym względem.

Pan dr Bogusz Grabik to wspaniały lekarz, wykonał w listopadzie 2014 operację otwartego nastawienia i stabilizacji złamania u mojej 86 letniej matki (która złamała kość udową w kilku miejscach z przemieszczeniem). To bardzo kompetentny lekarz, o złotych rękach, fachowiec w swoim zawodzie, oby nasza służba zdrowia miała takich ludzi jak najwięcej i doceniała ich umiejętności. Wielkie ukłony i szacunek dla Pana doktora - córka operowanej matki.

Dr Bogusz Grabik to świetny specjalista, profesjonalista na każdym kroku i serdeczny człowiek, który do pacjenta podchodzi z zaangażowaniem, z cierpliwością i zrozumieniem. Takich lekarzy powinno być więcej.

Wspaniały lekarz:))))Cierpliwy,serdeczny,wyrozumiały:)Podchodzi do pacjenta profesjonalnie!!!

Profesjonalista. Operował mi skomplikowane złamanie nadgarstka. Dłoń w pełni sprawna ruchowo, fizjoterapeuci nie mogli uwierzyć, że tak szybko dłoń wróciła do pełnej sprawności. Godny zaufania i polecenia.