Pan dr Bogusz Grabik to wspaniały lekarz, wykonał w listopadzie 2014 operację otwartego nastawienia i stabilizacji złamania u mojej 86 letniej matki (która złamała kość udową w kilku miejscach z przemieszczeniem). To bardzo kompetentny lekarz, o złotych rękach, fachowiec w swoim zawodzie, oby nasza służba zdrowia miała takich ludzi jak najwięcej i doceniała ich umiejętności. Wielkie ukłony i szacunek dla Pana doktora - córka operowanej matki.

Znakomity i empatyczny lekarz.Świetny chirurg. Dzięki niemu mogę poruszać obiema rekami po trzech skomplikowanych złamaniach.

Wspaniały lekarz, pomocny, zaangażowany a przede wszystkim profesjonalny. Polecam pod każdym względem.

Dr Bogusz Grabik to świetny specjalista, profesjonalista na każdym kroku i serdeczny człowiek, który do pacjenta podchodzi z zaangażowaniem, z cierpliwością i zrozumieniem. Takich lekarzy powinno być więcej.

Profesjonalista. Operował mi skomplikowane złamanie nadgarstka. Dłoń w pełni sprawna ruchowo, fizjoterapeuci nie mogli uwierzyć, że tak szybko dłoń wróciła do pełnej sprawności. Godny zaufania i polecenia.

Wspaniały lekarz:))))Cierpliwy,serdeczny,wyrozumiały:)Podchodzi do pacjenta profesjonalnie!!!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)