dr n. med. Bohdan Darwaj

Neurolog

Jakiś czas temu robiłem EEG głowy u Dr. i było to kolejne z już robionych ale w innych miejscach/placówkach. W moich odczuciach, to nie jestem pewny co do samych wyników badan. W trakcie badania byłem często rozpraszany (rozmowy/hałas dochodzacych z korytarza, pokasływania personelu medycznego jak i samego Dr.) a wydaje mi się że powinm być się maksymalnie skoncentrowanym/skupionym na samym badaniu. Dlatego nie jestem pewnien rezultatu samego wyniku (jest on gorszy od poprzednich a generalnie czuję sie lepiej z perspektywy czasu). Co do ewentualnej metody leczenia (czy samej choroby) to ...

Co do ewentualnej metody leczenia (czy samej choroby) to odesłał mnie z uzyskanymi wynikami do neurologa (następna prywatna konsultacja).

Lekarz z podejściem i fachem w ręku. Zleca wiele badań, podejmuje słuszne leczenie, pacjenta traktuje jak człowieka

Porady lekarskie u dr Darwaja są profesjonalne i bardzo dokładne, badanie eeg, które doktor wykonuje jest bez bolesne i bardzo dokładnie wykonane. Jestem zadowolony z porady u dr Darwaja.

Wykonywałam eeg u tego lekarza. Badanie zostało przeprowadzone sprawnie, opis rzetelny. Przed badaniem lekarz wyjaśnił mi jaki będzie przebieg, czemu służy. Przyznam,że jestem laikiem i było to dla mnie bardzo istotne.