dr n. med. Bohdan Dźwigaładr n. med. Bohdan Dźwigała - zdjęcie profilowe

dr n. med. Bohdan Dźwigała

Ginekolog onkolog

Żona była u doktora. 10min 500zł :) Doktor jak najbardziej kompetentny i nie ma nawet co na ten temat dyskutować, ale dla mnie to naciąganie na kasę. Na pewno tam już żona nie wróci.

Nikomu nie polecam. Pan doktor jest niemiły i niekompetentny. Miałam z nim do czynienia w szpitalu w Żyrardowie i niestety w związku z tym, że była niedziela Pan doktor stwierdził, że to nie jest dzień pracujący i nie może mi dziś wykonać USG w 20 tygodniu ciąży. Muszę zostać do poniedziałku w szpitalu tylko po to aby ktoś w poniedziałek mógł zrobić USG i zobaczyć czy nic nie dzieje się z dzidziusiem.

B.kompetentny, miły, uprzejmy, naprawdę godny polecenia. Można liczyć również na szybkie przyjęcie na oddział, szybki termin operacji i najlepszą opiekę tamże.

Zdecydowanie nie polecam. Lekarz naciągający na kosztowną wizytę prywatną we własnym gabinecie po otrzymaniu informacji że badanie które proponuje miałam już wykonane i mam ze sobą wyniki całkowicie traci zainteresowanie. Nawet nie obejrzał wyników a przed chwilą badanie było takie istotne. Nie opisuje co bada, co podejrzewa, nie dyskutuje dalszych kroków postępowania. Nie polecam.

wizyta rzeczywiscie do najtańszych nie nalezy,ale lakarz kompetentny i godny zaufania. prowadził mi dwie ciąze i nie miałam zastrzeżeń.mozna mu zaufac. polecam

Bardzo miły , wyrozumiały , nie materialista , najważniejsze jest zdrowie pacjentki.Małgorzata

Jest bardzo dobrym specjalistą w tej dziedzinie więc i ma prawo się cenić. Polecam, prowadziłam u niego ciążę i: wszystkie badania były zrobione, wątpliwości zawsze rozwiane, a co najważniejsze można mu zaufać...

Chodzę do niego w Garwolinie i gdyby nie koszt to by był najlepszy

Chodzę do niego w Garwolinie i gdyby nie koszt to by był najlepszy

Bardzo drogi lekarz, ale jest uprzejmy i odpowie na większość pytań.

Bardzo drogi lekarz, ale jest uprzejmy i odpowie na większość pytań.

Jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży i pózniej poród to polecam. Minus za drogie wizyty.