Lekarze Przemyśl

Logopeda

Aleksander Wilamowski Centrum Edukacji i Terapii
Władycze 1
Przemyśl

Przepraszam Aleksandra Wilamowskiego za umieszczenie nieprawdziwego wpisu sugerującego, że Aleksander Wilamowski prowadzi eksperymenty psychologiczne na dzieciach, brakuje mu kompetencji, nie kieruje się dobrem dzieci oraz, że nie dochowuje tajemnicy lekarskiej i jest nieterminowy.
Opinia dodana przez: Maciej

lek. dent. Maciej Kędzierski

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ulica Chopina 10a
37-700 Przemyśl

Z całego serca polecam. Świetne podejście do dzieci.Moje córki bardzo chętnie odwiedzają gabinet.W nagłej sytuacji zawsze możemy liczyć na szybką pomoc Pana Macieja.
Opinia dodana przez: Joanna
Marzy mi się by inni pediatrzy mieli taka wiedzę i podejście do dzieci i rodziców. Polecam. W szpitalu wykazuje się wielkim zrozumieniem i świetnym podejściem. Można pytać o wszystko i zawsze spokojnie wyjaśni i wytłumaczy.
Opinia dodana przez: Qwertina

lek. dent. Lidia Skowronek

Ortodonta, Stomatolog

ulica Grunwaldzka 56/36
37-700 Przemyśl

Pani Lidia Skowronek to bardzo uprzejma i solidna w swej profesji lekarz stomatolog, których niewiele można spotkać w innych gabinetach stomatologicznych w Przemyślu. Za swoją rzetelną i fachową pracę oraz za reprezentowaną kulturę osobistą w kontaktach z pacjentami w pełni zasługuje na ocenę bardzo dobrą. Przy okazji zachęcam wszystkich będących w potrzebie do kompleksowego leczenia swojego uzębienia u Pani Dr Skowronek. Edmund Hałasik.

lekarz Małgorzata Gofryk

Korzeniowskiego 11 lok. 2
37-700 Przemyśl

Mam pewnosc ,ze jestem w dobrych rekach.Prawdziwa profesjonalistka do tego ma tzw. nosa. Polecam ,ale slyszalam ,ze juz nie ma miejsc.
Bardzo dobra dentystka, umawia się na konkretną godzinę bez kolejek ! fachowość i świetne ceny pełna uczciwość to co nie może zrobić sama przekierowuje gdzie indziej jestem w 100% zadowolony a mam co robić z zębami.
Opinia dodana przez: Oskar
Najlepsza od lat. Mimo ze juz moja córka ma 20 lat a leczyła ja cale dzieciństwo. Najlepsza lekarka.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Artur Winiarczyk

Kardiolog, Pediatra

Zawiszy Czarnego 20a
37-700 Przemyśl

Miły i jak narazie nigdy nie wystawił błędnej diagnozy a mamy 3 dzieci. Wizyty zawsze na konkretna godzinę. Posiada usg w gabinecie.

lekarz Hanna Miądowicz-Wojdylak

Psychiatra

Przychodnia stomatologiczna
Juliusza Słowackiego 30
37-700 Przemyśl

Pani Doktor to wyjatkowe i rzadko spotykane polaczenie czlowieka empatycznego, kulturalnego oraz lekarza kompetentnego, profesjonalnego, wnikliwego, o doskonalej intuicji, ktoremu sie po prostu chce leczyc pacjenta zgodnie z najaktualniejsza wiedza medyczna. Pod jej opieka byl moj brat - byl to jego dziesiaty pobyt w szpitalu i dzieki Pani Doktor - mam nadzieje, ze ostatni, po raz pierwszy dokonczyl go z wlasnej woli. Slowami i tak nie jestem w stanie oddac ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Artur Kustosz

Przychodnia stomatologiczna
Juliusza Słowackiego 30
37-700 Przemyśl

Bardzo rzetelny i dokładny lekarz , widać że ma ogromne doświadczenie w swojej dziedzinie . Serdecznie polecam

lek. dent. Michał Czekanowski

M Gabinety Stomatologiczne
ul. 3 Maja 24
37-700 Przemyśl

Nareszcie mam porządek z zębami. Fachowość, kompetencje i co najważniejsze chęci do pracy. Jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Bernard

lekarz Stefan Sochacki

PHU "TJP" Gabinet Okulistyczno-Optyczny
Mickiewicza 25
37-700 Przemyśl

Zawsze pomocny, trafna diagnoza, precyzyjnie dobrane leczenie, skuteczne. W sposób przystępny tłumaczy swoją diagnozę oraz sposób leczenia. Leczę się u doktora 20 la, próbowałam u innych z racji wyjazdu, ale wróciłam do doktora
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Monika Kramarz-Trzmielewska

Wieniawskiego 14
37-700 Przemyśl

jak nazwać lekarza, który jest Aniołem zdrowia, który dba o pacjenta, który czuje swoje powołanie... Taki lekarz nazywa się dr Kramarz-Trzmielewska Monika. Pani doktor jest osobą bardzo profesjonalną, serdeczną, lekarzem, który leczy skutecznie. Osobiście zawdzięczam moje zdrowie a nawet życie Pani Doktor. Wielu moich znajomych, którzy po nieudanych konsultacjach trafili do Pani Doktor, nie wyobrażają sobie iść teraz do innego lekarza. Cudowna Pani Doktor, z całego serca dziękuję, że JEST ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Jerzy Marszał

Krasińskiego 35a
37-700 Przemyśl

Bardzo to nieaktualne, Pan doktor nich spoczywa w pokoju (')

lekarz Wojciech Skibiński

Franciszkańska 37 lok. 5
Przemyśl

Bardzo polecam Pana Doktora. Miło, sprawnie i przyjemnie udało mi się przejść przez zabieg usuwania pieprzyków. Próbki natychmiast zostały wysłane do laboratorium, a o wynikach zostałam powiadomiona telefonicznie. Przemiłe Panie pielęgniarki oraz Pan w recepcji. Klinika Flebo-San ładna, nowoczesna i profesjonalna.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Mieczysław Bogusławski

Lwowska 32E/28
37-700 Przemyśl

Równo 10 lat temu operacja usunięcia tarczycy. Jedyne ręce, którym byłam w stanie zawierzyć, ze wszystko się uda i struny głosowe zostaną na swoim miejscu. Nie myliłam się. A ,co do blizny dobrze należy się wpatrywać, aby ją dostrzec. Doktor z powołania, wspaniały fachowiec!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jan Witkiewicz

ulica Franciszkańska 37/5
37-700 Przemyśl

Pacjentami Doktora Witkiewicza jesteśmy już od kilku lat. Doktor ma podejście do dzieci, jest miły, życzliwy i kompetentny. Nastoletniemu synowi od razu dobrze dobrał soczewki kontaktowe - syn zadowolony, bo w okularach nie chciał chodzić 🙂 Mężowi wbiło się coś w oko i od razu został przyjęty. Również moja mama jest pacjentką Dr Witkiewicza - Doktor wykonywał u niej laser siatkówki po którym widzi lepiej i cały komplet badań pod ...
Opinia dodana przez: Nadina

lekarz SYLWIA ZUB

ul. Marcina Bielskiego 44C/11
37-700 Przemyśl

Wspaniała, cudowna, bardzo cierpliwa i konkretna Pani Doktor. Jest moim lekarzem rodzinnym od dłuższego czasu, zawsze znajduje czas dla pacjenta pomimo nawału pracy. Jest obleganym lekarzem w" Petrze" Warszawa i strasznie mi żal, że będzie pracowała tylko do końca czerwca br. Pani Doktor! Wracaj do nas szybko! Czekamy! Będziemy tęsknić!
Opinia dodana przez: Izabella

lek. dent. Anna Husejka-Stabiszewska

NZOZ "Ginekologia"
Brodzińskiego 4
37-700 Przemyśl

Kompetentny lekarz budzący zaufanie i dbający o komfort pacjenta, co w przypadku tej specjalizacji jest moim zdaniem bardzo ważne. Pani doktor nie żałuje czasu na informowanie pacjenta odnośnie szczegółów przebiegu leczenia.
Opinia dodana przez: Ewelina

Maria Szymańska

Logopeda

Hoża 2
37-700 Przemyśl

Bardzo miła i fachowa,polecam Krzysztof.