lekarz Bohdan Filippov

Świetny lekarz, profesjonalne podejście, ogromna wiedza i zaangażowanie! Przez 4 tygodnie lekarze w Warszawie nie mogli zdiagnozować przyczyny mojego bólu dajac mi kolejne miliony tabletek. Dopiero lekarz Bohdan Filippov do któtego miałam szczęście trafić, poprawnie mnie zdiagnozowal i wdrożył odpowiednie leczenie. Dzięki niemu mój ból kręgosłupa wreszcie ustąpił. Nie faszerowal mnie tabletkami , po prostu znalazł przyczynę i skutecznie ja wyleczyl! Dziękuję ;)

To dopiero lekarz uczcie się PANOWIE lekarze jak się leczy a szczególnie pan ortopeda ..... który nie potrafi odczytać rtg .dopiero po 2-uch tygodniach doktor FILIPPOV diagnozuje potrzaskane kości . Zabieg powinien być zrobiony do 5 dni . Więcej takich lekarzy jak DOKTOR FILIPPOV SZACUNEK.

Świetnie mi staw skokowy poskładał, leczenie odbywa się w pioronującym tempie :) naprawdę świetny lekarz

Wciąż poszukujesz " Przemyśl"?

Janusz Wrótniak

gabinet połozniczo-ginekologiczno i endykrynologi ginekologicznej
ul,Słowackiego 30
NZOZ MED-JAR