lekarz Bohdan Gamracki

Neurochirurg, Traumatolog

LEKARZ GODNY POLECENIA BARDZO MIŁY,UPRZEJMY DO PACJENTA PODCHODZI PROFESJONALNIE BRAWO PANIE DOKTORZE MOGĄ SIĘ INNI LEKARZE UCZYĆ OD PANA NIE POZOSTAWIA SWOICH PACJENTÓW SAMYCH DBA O NICH CZŁOWIEK DUSZA ABY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY JAK PAN PANIE BOGUSIU....GORĄCO POLECAM I POZDRAWIAM EWELINA Z HRUBIESZOWA.

Wĺaśnie dziś wróciłam od Pana Doktora i nie polecam ponieważ podczas rozmowy nawet nie spojrzal na pacjenta ,nie wykonał badania na partiach ciała z którymi mam problem....nie odpowiedzìał wyczerpująco na moje pytania , podczas rozmowy patrzył na monitor komputera ....miałam wrazenie ze podchodzi pofesjonalnie do sprawy z ktora przyszłam

Pełen profesjonalizm od badania poprzez diagnostykę aż do leczenia operacyjnego i opieki pooperacyjnej . Serdecznie polecam . Danuta

szybko fachowo i zwięźle - niesamowicie przenikliwie potrafi ocenić stan zdrowia i pokierować dalszym leczenie - serdecznie polecam Andrzej W z Krasnegostawu

Zdecydowanie polecam ! Wspaniałe podejście do pacjenta i do jego rodziny. Pełen profesjonalizm, fachowość w podejmowaniu decyzji. Skarb w szpitalu Jana Pawła II w Zamościu. córka Jacka

Skarb w szpitalu Jana Pawła II w Zamościu.
córka Jacka

Serdecznie polecam. To miły, sympatyczny a przede wszystkim rzeczowy człowiek, który potrafi wytłumaczyć, opisać problem. Na wszystkie pytania odpowiada dokładnie i zrozumiale. Profesjonalizm, kultura, cierpliwość, szacunek dla pacjenta, zaangażowanie to powoduje, że temu lekarzowi można zaufać a pacjent dostaje poczucie bezpieczeństwa. Wspaniała opieka przed podczas i po operacji w Szpitalu w Zamościu. W imieniu mamy Marianny S. dziękuje za opiekę i przeprowadzoną operację.

Nie polecam tego lekarza nikomu.Jakiś czas temu moja dziewczyna ze mną udała się do niego ze swoją chorobą a mianowicie wypuklenia kręgu lędźwiowego.Pan Gamracki podjął się leczenia i wykonał Jej blokade w której podał również leki przeciwbólowe oraz te które miały Jej niby to pomóc.Doktor powiedział również że mamy się zgłosić na kontrole za jakiś czas.Dziś właśnie wróciliśmy od niego i oto opisuję państwu rezultaty wizyty.Zaszliśmy na 2 piętro oddziału neurochirurgicznego w szpitalu na al.Jana Pawła II w Zamościu (w tym też szpitalu doktor wykonywał mojej dziewczynie blokadę) i zaraz po wyjściu z windy usłyszeliśmy krzyki które rozchodziły się praktycznie po całym piętrze.Okazało się że to nasz Pan doktor wydziera się na Bogu ducha winną sekretarkę krzycząc że jest chory ma chorą teściową itp. Pani salowa która stała przed tymi drzwiami zamkneła je przed nami abysmy nie musieli tego słuchać.Po chwili jak krzyki ucichły moja dziewczyna weszła do sekretariatu z prośbą o zarejestrowanie się do doktora gdyż powiedział nam wcześniej że ze skierowaniem szpitalnym przyjmie ją bez problemu i tu Pan doktorek pokazał swój charakter wydzierając się też i na moją dziewczynę która była tam dosłownie pół minuty i wyszła z płaczem a za nią wyleciała Pani Sekretarka i zaczeła Nas przepraszac za zachowanie doktora.CZY TO NIE JEST SMIESZNE??Człowiek który jest powołany do pomagania ludziom wydziera się i wyżywa na nich bo ma zły humor lub gorszy dzien.Po za tym wszystkim nawet nie raczył przeprosić za swoje zachowanie.Nie chcieliśmy się oboje zniżać do jego poziomu i wydzierać na niego bo to nie miało by po prostu sensu nie mówiąc już o tym że nasze wychowanie nie sprowadza się do bycia chamem z wielką mordą i kupą szmalu w portfelu.Tak czy inaczej Pani oddziałowa zapewniła nas również jeszcze raz nas przepraszając że ta sprawa trafi do ordynatora.
P.S. Pozdrawiamy Panie Doktorze

lekarz z powołania ,profesjonalista, wybitny .doświadczony ,na uwagę załuguje Jego rzeczowe indywidualne podejście do pacjęta. Dorota W.