Zapraszam do naszego gabinetu urologicznego prowadzonego według standardów Polskiego
Towarzystwa Urologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.
Współpracuję z ...

Towarzystwa Urologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.
Współpracuję z czołowymi ośrodkami specjalistycznymi w Krakowie i na terenie kraju.
Jestem także biegłym z zakresu urologii w Sądzie Okręgowym w Krakowie.

Stała profilaktyka i systematyczne kontrole są istotnym elementem leczenia kamicy
nerkowej, stanów zapalnych układu moczowego oraz wczesnego wykrycie nowotworów zło...

Jest takie powiedzenie że "nie szata zdobi człowieka". Może i gabinet bez marmurów, przepychu czy szampana w toalecie, skromny lekarz ale wspaniały człowiek o wielkim sercu i profesjonalista. Miałem problem z nerkami o którym już zapomniałem, ale nie było łatwo. Karetka , SOR a potem człowiek pozostawiony na łaskę losu. Mając troje dzieci, kredyt i bezrobotną żonę człowiek musi podejmować inaczej decyzje. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Mam nadzieję że kiedyś będę mógł się odwdzięczyć. Pozdrawiam P.W.

Świetne podejście i ogromne kompetencje. Poświęcił mi tyle czasu ile było w tym przypadku potrzeba. Jak dla mnie bardzo dobry lekarz. Polecam

Powiem tak, byłem u doktora dwa razy, miałem wątpliwości co do swego stanu zdrowia. Wcześniej byłem chyba u 5 różnych urologów i badali pobieżnie, tu odmiana - pełne badania jąder, przepukliny, prostaty itd. zlecił odpowiednie leki potem kontrola i luz. Nie wyciąga kasy bo sam na własne życzenie chciałem USG (lekarz nie uważał tego za potrzebę, ale ja się upierałem) i ostrzegł, że to dodatkowo płatne itd. a kontrolę standardowo zlecił raz na rok i powiedział, że nie musi być u niego ważne by raz na rok chodzić, a mógłby naciskać, że do niego trzeba przyjść.

Doskonałe podejście do pacjenta, 100% profesjonalizm. Wyczerpująca odpowiedź o schorzeniu i przebiegu leczenia. Duży PLUS

Jestem kolejną zadowoloną pacjentką Pana Doktora, krótka i treściwa wizyta, zostawiam 5, szczerze polecam

Bardzo ludzki i konkretny doktor. Odpowiadał na wszystkie pytania, które mu zadawałam. Mimo tłumu pacjentów w poczekalni nigdzie się nie spieszył i nie próbował się mnie pozbyć. Jestem o nim bardzo dobrego zdania. Polecam.

Pan doktor Bohdan Pawlicki to najlepszy urolog w Krakowie i to pod wieloma względami: przede wszystkim jest profesjonalistą. Potrafi odpowiedzieć na każde pytanie zrozumiale dla pacjenta,zleca wszystkie potrzebne badania, jest konkretny oraz ma nadzwyczaj ciepłe i ludzkie podejście do pacjenta. Doktor Pawlicki jest najlepszy w swoim fachu. Polecam

Mam 35 lat.Przed wigilią dostałem krwiomoczu,23 grudnia szybko zapisałem się na wizytę w sobotę. Wywiad, badanie prostaty i usg. Znalazł guzka w pęcherzu. Reszta zdrowa. Bardzo szybko postawił diagnozę jak się okazało trafną. Jestem po operacji i jest wszystko OK. Cena 200zł w co weszło wywiad i badanie 100zł. USG 100zł.

Pan Pawlicki - szybko zdiagnozował moje dolegliwości, wszystko mi wyjaśniając i kierując na całość badań, które dzięki jego informacjom zostały szybko wykonane. jest jak dla mnie świetnym lekarzem . jesli szukacie kompetentnego lekarza to polecam.

wreszcie trafiłam na odpowiedniego lekarza urologa. prawdziwy profesjonalista przy tym miły i cierpliwy. Świetnie wykonał USG. Poświęcił mi duzo czasu i był lekarzem który wreszcie mi pomogł.Gorąco go polecam.

Wciąż poszukujesz "Urolog Kraków"?

Marek Górniak

Urolog dziecięcy