Bol Zeba

Wolny termin: 25 Cze o 13:00. Sprawdź inny.
Specjalista leczenia bólu Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

Specjalista leczenia bólu, RTG

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

.....Gorace podziekowanie dla Dr.Puchaly za wykonanie zabiegu Vector duzy profesionalizm rzetelnosc specjalista godny polecenia wszyscy ktorzy boja sie dentysty powinni sie udac do Artystow Usmiechu

Opinia dodana przez: Barbara
Stomatolog Warszawa lek. dent. Beata Zarzycka-Witek

Periogabinet. Stomatologia
Kopernika 6

Chirurg stomatolog Warszawa lek. stom. Przemysław Lutostański

lek. stom. Przemysław Lutostański

Żeromskiego 3A

Rewelacyjny stomatolog. Zawsze mówię że o dentyści od spraw beznadziejnych. Mają też dentystę dla dzieci więc można leczyć się cała rodzina . nowa lokalizacja jest jak najbardziej na plus. Gabinety bardzo dobrze wyposażone a personel zawsze uśmiechnięty i pomocny.

Opinia dodana przez: anna
Chirurg stomatolog Kraków lek. stom. Tomasz Dohnal

lek. stom. Tomasz Dohnal

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

Trafiłam do pana doktora przez przypadek (sugerując się poniekąd opiniami) i muszę stwierdzić, że rzeczywiście jest miłym i kompetentnym lekarzem. Miałam problem z zębem po leczeniu kanałowym i póki co, ząb ma się dobrze. Fakt, że w gabinecie Stomatologia "Cichoń" tanio nie jest, ale w tym przypadku warto zapłacić więcej.
Ogromny plus za nowoczesne gabinety i sprzęt.
Jedyną uwagę miałabym do tego, że pracownicy w subtelny sposób chcą naciągnąć na dodatkowe koszty (propozycje zbędnych zabiegów). Na szczęście nie było żadnych nacisków.

Opinia dodana przez: Ewa
Chirurg stomatolog Chorzów lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Gabinet stomatologiczny DreamDent
Armii Krajowej 13
41-506 Chorzów

Dr Błoński jest najlepszym dentystą jakiego spotkałam w swoim życiu. Podejście do pacjenta niesamowite, kompetencje na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera, świetny sprzęt. Nic dodać, nic ująć. Całym sercem polecam.

Opinia dodana przez: Marta
Protetyk Białystok lek. dent. Michał Czarnowski

lek. dent. Michał Czarnowski

Protetyk, Stomatolog

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
15-815 Białystok

młody, ale naprawdę godny polecenia. Nic nie bolało a miałam usuwany ząb mądrości. chirurgicznie. Trochę pobolewało na drugi dzień, ale podobno to normalne. Dziś, tydzień od zabiegu, wszystko w porządku.

Opinia dodana przez: Ira
Chirurg stomatolog Białystok lek. dent. Agnieszka Chojnowska

lek. dent. Agnieszka Chojnowska

Centrum Medycyny i Chirurgii Plastycznej
Świętokrzyska 5/U2
15-843 Białystok

Nie dodawać opinii pod wpływem emocji? Tak chyba nie można. Jestem pełen emocji!!! Na szczęście pozytywnych. Po pierwsze dlatego, że jest piątek. Po drugie dlatego, że dziś właśnie zakończyłem leczenie zębów i w przyszłości będę tylko uczęszczał na wizyty kontr. I co mogę napisać o leczeniu i dr Agnieszce? Otóż takiego lekarza można ze świecą szukać i przez całe życie nie znaleźć. Pełen szacunek dla jej wiedzy i delikatności (a na to zwracam uwagę, bo mam traumę po dentystach sprzed 15 lat). Dyscyplina, z jaką dr mnie prowadziła i metody leczenia jakich używała były dla mnie całkowitą nowością i po rozmowach z innymi wiem, że nie tylko dla mnie. Jakieś analizy, zdjęcia foto (nie wspominając o prześwietleniach), cyfrowe projekty tego, jaki będzie efekt...nigdy na nic ślepo nie musiałem się zgadzać. Świetnie!!! Nawet nie myślałem, że stomatologia pójdzie w tą stronę., że tak bardzo się rozwinęła. Polecam dr Agnieszkę i pozdrowienia dla rejestratorek :-). Oby więcej tak fajnie uśmiechniętych osób!

Opinia dodana przez: Adam
Stomatolog Katowice lek. dent. Wojciech Fąferko

Dentim Clinic
ul. Baildona 12/3
40-115 Katowice

Żeby pacjent chciał wystawić pozytywną opinię o gabinecie stomatologicznym musi być wyjątkowo zaskoczony całokształtem wspaniale przeprowadzonych zabiegów. Z taką atmosferą spotkałem się w DENTIM CLINIC gdzie odbudowano mi uzębienie po obydwu stronach szczęki i doprowadzono, że czuję się jak bym wrócił do stanu młodzieńczego. Nie sposób nie skomentować całego procesu leczenia, który zapisuje się tu szczególnie korzystnie w pamięci. Zaskoczony zostałem już na pierwszej wizycie, na której dr Wojciech Fąferko widząc mnie po raz pierwszy bardzo rzeczowo, profesjonalnie i kompetentnie przedstawił zakres leczenia i jego etapowość bez jakichkolwiek przejaskrawień i bez żadnych intencji do jego rozszerzania. Podjęcie decyzji o leczeniu pozostaje po stronie pacjenta ale łatwo było mnie ją podjąć otrzymując od Pana doktora logiczną i wszechstronną podbudowę wraz z precyzyjną dokumentacją radiologiczną. Będąc w przeszłości pacjentem innych gabinetów stomatologicznych obnoszących się wzniosłymi opiniami, w DENTIM-ie zaskoczyły mnie wysoko profesjonalny poziom zabiegów, niezwykle przyjazny dla pacjenta system znieczulenia oraz stosowane implanty i materiały dentystyczne. Zachowana jest przy tym zasada punktualnego przyjmowania pacjentów. Z dentystą człowiek ma do czynienia przez całe życie co kojarzy się najczęściej z bólem, strachem i stresem. W przypadku DENTIM-u można zrekapitulować, że leczenie wiąże się niemalże z relaksem.

Opinia dodana przez: Daszkiewicz
Chirurg stomatolog Warszawa lek. dent. Klaudia Caban

lek. dent. Klaudia Caban

Żeromskiego 3A

Wizyta przebiegła pomyślnie, na pewno zgłoszę się do p. doktor znów jeśli zajdzie potrzeba. Wizyta zaczęła się punktualnie, p. doktor bez zwłoki przystąpiła do umówionego wcześniej leczenia kanałowego. Wyniki bardzo dobre, stan moich zębów zdecydowanie się poprawił.

Opinia dodana przez: Miłosz
Chirurg stomatolog Warszawa lek. dent. Agnieszka Miszkurka

lek. dent. Agnieszka Miszkurka

Żeromskiego 3A

Jedyny stomatolog, którego nie boi się mój mąż:) Sama też chodzę do Pani doktor. Zawsze ciepło uśmiechnięta i miła. Jasno tłumaczy co będzie robić i czego można się spodziewać po zabiegu. Dba o komfort pacjenta. Zawsze punktualna.

Opinia dodana przez: anna