lekarz Bolesław Kalukiewicz

3,7
3,9
3,9

Nigdy nie chodziłam do ginekologa, bo po prostu nie musiałam, a dwa, że się jednym zraziłam. Sama bez doradzania wybrałam Dr Kalukiewicza i nie żałuję. Jeśli mam jakieś wątpliwości czy inne niepewności zawsze wszystko tłumaczy dokładnie i spokojnie, nigdy nie traktuje pacjentki jak zło konieczne i nie wyjeżdża z tekstem: "przecież pani to powinna wiedzieć!" Jak co niektórzy :/ Nie ważne czy chodzę prywatnie czy do przychodni, traktuje pacjentki tak samo. Nie jestem zamożna i nie stać mnie na prywatne wizyty więc sobie cenię gesty typu "niech pani przyjdzie do ...

Nie ważne czy chodzę prywatnie czy do przychodni, traktuje pacjentki tak samo. Nie jestem zamożna i nie stać mnie na prywatne wizyty więc sobie cenię gesty typu "niech pani przyjdzie do mnie do przychodni, nie będzie pani musiała płacić..." Jest wspaniałym lekarzem choć już w podeszłym wieku, ale niejeden młody lekarz chciałby mieć taki prestiż i staż pracy jak Dr Kalukiewicz.

Jestem bardzo zadowolona i naprawdę polecam wszystkim Panią.Nie jest drogi a w dzisiejszych czasach to ważne i ma doświadczenie.

super, polecam bardzo. dokładny i inteligentny ginekolog lata praktyki w swoim zawodzie oraz kompetencje , niedrogi uprzejmy i godny zaufania , z poczuciem humoru

super, polecam bardzo.
dokładny i inteligentny ginekolog

godny polecenia dr. Zna się w swoim fachu. potrafi postawić odpowiednia diagnozę jak i znaleźć dla niej odpowiednie rozwiazanie

Witam.Lecze sie u pana Dr.Kalukiewicza od ponad 4 lat jestem bardzo zadowolona z wizyt w przychodni jak i prywatnieJest to lekarz ktory slozy pomoca odpowiada na kazde pytanie doradzi spokojnie bez nerwow podpowie co zrobic jak leczyc rozwieje watpliwosci.Polecam tego lekarza kazdej kobiecie.Panie doktorze wszystkiego dobrego duzo zdrowia zyczy stala pacjentka.

to kretyn powiedział ze jestem chora że to nie ciąza bo ciąze można dopiero zdiagnozować po 6 tyg.mam 14 letnią córkę i po 4dobach w klinice w łodzi ja dostrzegli a teraz wracam z prywatnej kliniki z Kielc i jestem 11tydz.w ciązy jest wszystko OK. a pan dr.stwierdził że to nie ciąża tylko jelita mam nadęte!szok mało w tedy zawału nie dostałam. Nie chodzcie do starych lekarzy są nie kompetentni mają stare poglądy i popsuty sprzęt w prywatnych gabinetach pozdrawiam szczęśliwe mamy i lekarzy kretynów!

Najgorszy lekarz u którego byłam.Mam wrażenie że potrafi tylko wypisac receptę i pobrac cytologię.Co z tego że miły??? Chodziłam do niego ponad 3 lata. Obecnie mam 22lata.Ignorował u mnie podręcznikowe objawy otóż po zmianie lekarza już na drugiej wizycie dowiedziałam się ze mam zespół policystycznych jajników. Konsekwencje dla mnie są bardzo przykre przytyłam 35 kg w ciągu roku, mam otyłośc brzuszna wysoki cholesterol (Na który się leczyłam )zwiększone owłosienie na twarzy ,problemy z tłusta cerą,brak miesiączki,ciągłe zmęczenie. Wiec pan(celowo z małej litery) doktor powiedział mi że za dużo jem i ...

Chodziłam do niego ponad 3 lata. Obecnie mam 22lata.Ignorował u mnie podręcznikowe objawy otóż po zmianie lekarza już na drugiej wizycie dowiedziałam się ze mam zespół policystycznych jajników. Konsekwencje dla mnie są bardzo przykre przytyłam 35 kg w ciągu roku, mam otyłośc brzuszna wysoki cholesterol (Na który się leczyłam )zwiększone owłosienie na twarzy ,problemy z tłusta cerą,brak miesiączki,ciągłe zmęczenie. Wiec pan(celowo z małej litery) doktor powiedział mi że za dużo jem i za mało się ruszam.Chcąc schudnąc praktycznie się głodziłam co przy tym schorzeniu może prowadzic do cukrzycy.
Tak więc nie polecam nikomu tego lekarza.
Miły może i jest ale czy kompetentny ??na pewno nie.

ja chodze do niego i uwazam ze jest dobrym ginekologiem.mam o nim dobre zdanie.gdyby nie on to niewiem co byloby ze mną.nie zgadzam sie z opiniami.przyjmuje i na kase chorych i prywatnie i nie widze różnicy,żeby na kase chorych gorzej traktowal pacjentki niż prywatnie.polecam tego ginekologa.

Lekarz z doświadczeniem, wzbudził moje zaufanie, trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Polecam.

Leczę się u pana Kalukiewicza od dawna.Mam o nim bardzo dobre zdanie.I życzę mu dużo zdrowia, odporności na niemiłe komentaże. Pozdrawiam Pana Panie Bolesławie Pana stała pacjentka.

Pozdrawiam Pana Panie Bolesławie
Pana stała pacjentka.