lekarz Bolesław Kalukiewicz

godny polecenia dr. Zna się w swoim fachu. potrafi postawić odpowiednia diagnozę jak i znaleźć dla niej odpowiednie rozwiazanie

Jestem bardzo zadowolona i naprawdę polecam wszystkim Panią.Nie jest drogi a w dzisiejszych czasach to ważne i ma doświadczenie.

super, polecam bardzo. dokładny i inteligentny ginekolog lata praktyki w swoim zawodzie oraz kompetencje , niedrogi uprzejmy i godny zaufania , z poczuciem humoru

super, polecam bardzo.
dokładny i inteligentny ginekolog

to kretyn powiedział ze jestem chora że to nie ciąza bo ciąze można dopiero zdiagnozować po 6 tyg.mam 14 letnią córkę i po 4dobach w klinice w łodzi ja dostrzegli a teraz wracam z prywatnej kliniki z Kielc i jestem 11tydz.w ciązy jest wszystko OK. a pan dr.stwierdził że to nie ciąża tylko jelita mam nadęte!szok mało w tedy zawału nie dostałam. Nie chodzcie do starych lekarzy są nie kompetentni mają stare poglądy i popsuty sprzęt w prywatnych gabinetach pozdrawiam szczęśliwe mamy i lekarzy kretynów!

Witam.Lecze sie u pana Dr.Kalukiewicza od ponad 4 lat jestem bardzo zadowolona z wizyt w przychodni jak i prywatnieJest to lekarz ktory slozy pomoca odpowiada na kazde pytanie doradzi spokojnie bez nerwow podpowie co zrobic jak leczyc rozwieje watpliwosci.Polecam tego lekarza kazdej kobiecie.Panie doktorze wszystkiego dobrego duzo zdrowia zyczy stala pacjentka.

Nigdy nie chodziłam do ginekologa, bo po prostu nie musiałam, a dwa, że się jednym zraziłam. Sama bez doradzania wybrałam Dr Kalukiewicza i nie żałuję. Jeśli mam jakieś wątpliwości czy inne niepewności zawsze wszystko tłumaczy dokładnie i spokojnie, nigdy nie traktuje pacjentki jak zło konieczne i nie wyjeżdża z tekstem: "przecież pani to powinna wiedzieć!" Jak co niektórzy :/ Nie ważne czy chodzę prywatnie czy do przychodni, traktuje pacjentki tak samo. Nie jestem zamożna i nie stać mnie na prywatne wizyty więc sobie cenię gesty typu "niech pani przyjdzie do ...

Nie ważne czy chodzę prywatnie czy do przychodni, traktuje pacjentki tak samo. Nie jestem zamożna i nie stać mnie na prywatne wizyty więc sobie cenię gesty typu "niech pani przyjdzie do mnie do przychodni, nie będzie pani musiała płacić..." Jest wspaniałym lekarzem choć już w podeszłym wieku, ale niejeden młody lekarz chciałby mieć taki prestiż i staż pracy jak Dr Kalukiewicz.

Lekarz z doświadczeniem, wzbudził moje zaufanie, trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Polecam.

polecam jak najbardziej tego lekarza nie znam lepszego

polecam jak najbardziej tego lekarza nie znam lepszego

nie polecam, jest stary i niekompetentny

nie polecam, jest stary i niekompetentny

Leczę się u pana Kalukiewicza od dawna.Mam o nim bardzo dobre zdanie.I życzę mu dużo zdrowia, odporności na niemiłe komentaże. Pozdrawiam Pana Panie Bolesławie Pana stała pacjentka.

Pozdrawiam Pana Panie Bolesławie
Pana stała pacjentka.