lekarz Bolesław Lisikiewicz

Internista

Kompetentny, znający swój fach, uprzejmy, rzeczowy z poczuciem humoru, wiedzący co mówi, dbający o pacjenta przekonując go, iż można mu pomóc jeśli pozwoli się położyć na oddział co z kolei rokuje możliwość zdiagnozowania. Polecam, polecam, polecam Małgorzata Przybysz z Łodzi 😊

Dobry kardiolog i internista. Leczy nie tylko serce ale interesuje go cały pacjent i jego problemy. Sam robi dużo badań poza sercem np. bada żyły. Dużo wie z psychologii Czasami faktycznie za bardzo "zabiegany"Ja i mama jesteśmy bardzo zadowolone. Polecam

Dobry specjalista i człowiek, Jest internistą ale i kardiologiem i tam pracuje -na kardiologii i to jest miejsce dla niego. Leczył mnie a wcześniej mojego ojca. Wie co mówi i robi.