lekarz Bolesław Rylski

Chirurg ogólny

W lipcu 2014 czyli rok temu lekarz wykonał u mnie plastyke nosa. Na zabieg zdecydowałam sie ze względu na zbyt szeroki, delikatnie krzywy i długi nos ktory był moim kompleksem od dzieciństwa. Teraz nos jest szczuplejszy i krótszy, proporcjonalny, prosty, dający bardzo naturalny efekt, idealnie pasuje do mojej twarzy, przed zabiegiem obawiałam sie najbardziej ze moja twarz drastycznie sie zmieni a ja bede wygladała gorzej;) jednak nie stało sie tak jestem w pełni zadowolona z efektu, ceny, opieki i podejścia Pana doktora do pacjenta. Polecam !

Operacja przebiegła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. O doktorze Rylskim dowiedziałem się z internetu. Bardzo atrakcyjna cena zabiegu oraz olbrzymia ilość pozytywnych opinii spowodowały, że do Kielc jechałem aż z Trójmiasta. Nie żałuję decyzji. Polecam!

Rewelacja, nie szukajcie innego specjalisty, nie znajdziecie lepszego!!! Brak mi słów uznania w każdym calu.

Rewelacja, nie szukajcie innego specjalisty, nie znajdziecie lepszego!!!
Brak mi słów uznania w każdym calu.

Zabieg usunięcia ginekomastia mieszanej kompletnie nieudany tkanka nierównomiernire podebrana tragedia ogółem

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Można rzec naprawdę, że to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo bałam się zabiegu, ale dr.Rylski wszystko mi objaśnił uspokoił, wszystko przebiegło zgodnie z planem, żadnych komplikacji, problemów. Mogę polecić go jako lekarza każdemu. A przy tym to bardzo miły i ciepły człowiek i widać, że do każdego swojego pacjenta podchodzi bardzo profesjonalnie i osobiście. Ja jestem jak najbardziej zadowolona.

Pan Doktor w marcu wykonał u mnie plastykę części chrzęstnej nosa.Zabieg bez powikłań,efekt rewelacyjny.Jestem zachwycona.Poza fachem w ręku doktor jest niezwykle miłą osobą.Polecam.I jeszcze jedno,zabieg w cenie tak niskiej,że nikt nie mógł uwierzyć.( 2500 zł.)Dla porównania taki sam zabieg w innych klinikach można wykonać od 6000 zł w górę.

Z czystym sumieniem polecam dr Rylskiego. Mimo że szedłem na zabieg usunięcia ginekomastii obustronnej, to nie towarzyszył mi niepokój. Żadnego formalnego podejścia z Jego strony, w zamian ciągle obecne uczucie, że rozmawia się z bardzo dobrym kolegą. Sam zabieg praktycznie bezbolesny i świetnie wykonany.

Wspaniały profesjonalista ! W trakcie operacji usunięcia woreczka zółciowego pojawiły się trudności związane z moją anatomią.Pan doktor starał się aby zabieg był jak najmniej inwazyjny i bezpieczny dla mnie.Jest to wysokiej klasy specjalista oraz człowiek o wysokiej kulturze osobistej.Mam 100 % zaufanie do tego lekarza.Swoją opinię opieram na wcześniejszych doświadczeniach z lekarzami w trakcie ciężkiej i długotrwałej choroby.Polecam dr Rylskiego z czystym sumieniem.

Swietny czlowiek i lekarz. Za wrecz smieszne pieniadze usunal 4 pieprzyki z twarzy. Bylam przygotowana na konsultacje, choc nie ukrywam, ze mialam nadzieje na usuniecie choc jednego pieprzyka z czterech. Pan doktor od razu zaprosil do gabinetu. W przemilej atmosferze zabieg trwal moze z 20 min. Widzac moje, nie ukrywam lekkie zdenerwowanie, z usmiechem delikatnie uspokajal. SUPER LEKARZ!!!

Polecam miałem bardzo dużą ginekomastię dzięki Dr.Rylskiemu w końcu się jej pozbyłem i jestem zadowolony w 100% z mojej nowej klaty :)