lekarz Bolesław Rylski

Wspaniały lekarz i świetny fzchowiec.Duża kultura osobista. Bez zastrzeżeń można Mu powierzyć swój los. Dziękuję.

Wspaniały lekarz i świetny fzchowiec.Duża kultura osobista.
Bez zastrzeżeń można Mu powierzyć swój los. Dziękuję.

Polecam miałem bardzo dużą ginekomastię dzięki Dr.Rylskiemu w końcu się jej pozbyłem i jestem zadowolony w 100% z mojej nowej klaty :)

Zabieg usunięcia ginekomastii, rewelacyjny człowiek i profesjonalista w każdym calu z ogromnym poczuciem humoru. Polecam w 110%.

Umówiłam się do doktora na usunięcie włókniaka, lecz mialam jeszcze 2 rzeczy do usunięcia. Spodziewałam się, że czekają mnie jeszcze 3 wizyty, lecz doktor zaproponowal usunięcie wszystkich!Cena za zabieg była nie wiarygodna! Lekarz bardzo miły, uprzejmy, z poczuciem humoru, polecam!!

Rok temu poddałem się obustronnemu usunięciu ginekomastii. Dr Rylski to profesjonalista w swoim fachu (to się czuje i oczywiście widać po wykonanym zabiegu). Jeśli ktoś boryka się z problemem, o którym ja już dawno zapomniałem, to serdecznie polecam wizytę na Chęcińskiej 14a!

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Można rzec naprawdę, że to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo bałam się zabiegu, ale dr.Rylski wszystko mi objaśnił uspokoił, wszystko przebiegło zgodnie z planem, żadnych komplikacji, problemów. Mogę polecić go jako lekarza każdemu. A przy tym to bardzo miły i ciepły człowiek i widać, że do każdego swojego pacjenta podchodzi bardzo profesjonalnie i osobiście. Ja jestem jak najbardziej zadowolona.

Wspaniały profesjonalista ! W trakcie operacji usunięcia woreczka zółciowego pojawiły się trudności związane z moją anatomią.Pan doktor starał się aby zabieg był jak najmniej inwazyjny i bezpieczny dla mnie.Jest to wysokiej klasy specjalista oraz człowiek o wysokiej kulturze osobistej.Mam 100 % zaufanie do tego lekarza.Swoją opinię opieram na wcześniejszych doświadczeniach z lekarzami w trakcie ciężkiej i długotrwałej choroby.Polecam dr Rylskiego z czystym sumieniem.

Swietny czlowiek i lekarz. Za wrecz smieszne pieniadze usunal 4 pieprzyki z twarzy. Bylam przygotowana na konsultacje, choc nie ukrywam, ze mialam nadzieje na usuniecie choc jednego pieprzyka z czterech. Pan doktor od razu zaprosil do gabinetu. W przemilej atmosferze zabieg trwal moze z 20 min. Widzac moje, nie ukrywam lekkie zdenerwowanie, z usmiechem delikatnie uspokajal. SUPER LEKARZ!!!

Operacja ginekomastii, mimo że gruczoł okazał się większy niż wynikało z rozmowy telefonicznej, Doktor nie żądał większej zapłaty. Jechałem aż z Gdańska do Kielc bo cena, jakość usług i opinia Dr. Rylskiego jest najlepsza w całej Polsce! Polecam

Polecam

Super lekarz. Duża ginekomastia a teraz nie ma prawie śladu. Polecam.

Super lekarz. Duża ginekomastia a teraz nie ma prawie śladu. Polecam.