To bardzo smutne, że doktor nie żyje. 28 lat temu uratował moją córkę od kalectwa. Dzisiaj ona jest lekarzem rezydentem radiologiem. Będziemy go zawsze wspominać!

Lekarz jedyny w swoim rodzaju. Zajmował się moim beznadziejnym zwichnięciem stawów biodrowych od niemowlęctwa. Jako jedyny ze specjalistów nie zalecił, wręcz odradzał operację stawów i wyprowadził mnie praktycznie na prostą, choć byłam przypadkiem naprawdę skomplikowanym. I nie prawda, że ma problemy z pamięcią. Ostatnimi laty bywałam na wizycie raz w roku, ale zawsze w drzwiach witał mnie słowami "Cześć stara!". Dziś mam 24 lata i nie mam najmniejszych problemów z biodrami :)

Rewelacyjny lekarz-bardzo pomogl w kwestii bioderek u naszej kilkumiesiecznej coreczki, ktorej inny ortopeda po rutynowym usg zalecil usztuwnione, szerokie pieluchowanie. Dzialajac na odwrot i dodajac do tego latwe cwiczenia Pan doktor wyprowadzil ja calkowicie "na prosta". Teraz co roku chodzimy do Niego na "kontrole wzrostu" i obie jestesmy z tych wizyt b.zadowolone-mimo, ze lekarz potrafi czasem zrugac (w slusznej sprawie zdrowia dziecka, rzecz jasna :)). Wszystko widzi, a mimo slusznego wieku jest niesamowicie bystry i elokwentny-nasze zdanie jest zatem calkowicie odmienne od poprzednika. Slowem-ortopeda dzieciecy godny polecenia; o ile nie boicie sie uslyszec konstruktywnej krytyki i czasem malo popularnych wsrod czesci ortopedow zalecen. U nas sie sprawdzaja i to na medal, a to w koncu najwazniejsze.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM TEGO LEKARZA. MA CHYBA ZANIKI PAMIĘCI, BO PRZY KAŻDEJ WIZYCIE NIE PAMIĘTA CO MÓWIŁ NA POPRZEDNIEJ I PROSI O PRZYPOMNIENIE. NIE PROWADZI KARTY PACJENTA. PRÓBOWAŁ TŁUMACZYĆ NA CZYM BĘDZIE POLEGAŁA OPERACJA DZIECKA I W KOŃCU ZREZYGNOWAŁ, BO NIE MÓGŁ SOBIE PRZYPOMNIEĆ JAK TAKĄ OPERACJĘ SIĘ ROBI, BO ROBIŁ JĄ WIELE LAT TEMU. MAM POWAŻNE WATPLIWOŚCI CO DO JEGO POCZYTALNOŚCI. NA PEWNO BĘDĘ GO SKARŻYŁ DO IZBY LEKARSKIEJ, ŻEBY NIE MÓGŁ DALEJ SZKODZIĆ.

Świetny lekarz. Bardzo rzetelny, odpowiedzialny. Wszystko tłumaczy, poświęca dużo czasu. Dzieci u niego nie płaczą, nie ma stresu. Moja córeczka wyszła z gabinetu z uśmiechem na buzi, a ja wiem jak jej pomóc. Prawdziwy specjalista, znający się na swoim fachu. Niech inni, młodzi medycy uczą się od niego co to znaczy prawdziwy lekarz. Polecam!

Wzbudzający zaufanie , kompetentny Pan , do którego z przyjemnością chodzimy na konsultacje z nasza corka.

Rewelacyjny, spokojny i rzeczowy. 17 lat temu uspokoił mnie po wizycie u pewnej "specjalistki" w szpitalu, która chciała zafundować dziecku gips i wyciąg oraz prorokowała problemy z chodzeniem. Doktor zaordynował 5 msc rozwórki. Teraz dziewczyna ma najzgrabniejsze nogi pod słońcem :)

Sympatyczny, rzeczowy lekarz. Spokojny, profesjonalny i bardzo miły dla dzieci. Gorąco Polecam.

Ma pojęcie o tym co robi i widać że ma podejście do dzieci.

Ma pojęcie o tym co robi i widać że ma podejście do dzieci.

FANTASTYCZNY LEKARZ, RZECZOWY, KOMPETENTNY, MIŁY I UPRZEJMY. REWELACYJNE PODEJŚCIE DO DZIECI, MOJA 7MIO MIESIĘCZNA CÓRECZKA PRZY BADANIU BYŁA SPOKOJNA I ROZEŚMIANA. ODPOWIADAŁ NA KAŻDE NASZE PYTANIA W SPOSÓB BARDZO LOGICZNY I ZROZUMIAŁY. WIDAĆ,ŻE LUBI DZIECI I CHYBA TEŻ LUBI SWOJĄ PRACĘ, BO POŚWIĘCA PACJENTOWI DUŻO CZASU I STARA SIĘ ROZWIAĆ KAŻDĄ WĄTPLIWOŚĆ. GORĄCO POLECAM I SERDECZNIE POZDRAWIAM.