dr n. med. Borys Bekkarewicz

Psychiatra

2,5
2,7

Kochana internautko ze stu pięćdziesięcioletnią w pełni sprawną babcią - psychiatria to nie dom starców. Czy dałabyś stulatkowi prawo jazdy - żeby porozbijał innych i siebie? Każdy wiek ma swoje prawa - ja mam 47 lat i też nie zakładam do pracy t-shirtów i wytartych dżinsów. Co do do doboru leków przez dr Bekkarewicza - kilka lat temu zapisał mi na ostre stany lękowe prozac z lorafenem - po pierwszym z tych medykamentów chodziłem z niepokoju po ścianach, a od drugiego się uzależniłem. Nie wiem, co ci ten dement zapisał, ...

Czy dałabyś stulatkowi prawo jazdy - żeby porozbijał innych i siebie?
Nie wiem, co ci ten dement zapisał, ale podejrzewam, że za kilka tygodni wylądujesz w poradni odwykowej.
Pozdrawiam.

Pierwszy psychiatra, ktory dobrze dobral mi leki. Ale leczylam sie u niego kilka lat temu, wiec co do wieku - nie wypowiadam sie. Jednak np. mam babcie 85 letnia, ktorej jasnosc umyslu nie odbiega od tej obserwowanej u 50 latki. Takze, jesli funkcjonuje tak jak kiedys to polecam, jesli nie - nie zabieram glosu.

Ludzie, Kochani, Najdroższi, Jedyni... "Doktor" Bekkarewicz ma chyba ze sto lat -PYTAM SIĘ: KTO DAŁ TAKIEMU DEMENTOWI POZWOLENIE NA PROWADZENIE DALEJ PRAKTYKI??????? Przecież On w ogóle nie wie jak się nazywa - jak może kogokolwiek leczyć?? Nie wiem - czy niektórzy ludzie nie mogą przyjąć do wiadomości, że ich czas minął i serwują nam Noc Żywych Trupów"?? Pozdrawiam. Tomek.

Ludzie, Kochani, Najdroższi, Jedyni...
Przecież On w ogóle nie wie jak się nazywa - jak może kogokolwiek leczyć??
Pozdrawiam. Tomek.

Zdecydowanie dobrze dobiera leki i terapie, chociaz ja jako pacjent docenilam to i zauwazylam dopiero z perspektywy pewnego czasu.

Rodzaj terapii wydaje się nastawiony na wiele sesji,a nie zawsze można sobie pozwolić na to.Dr B.B.nie informuje w jakiej konkretnie terapii się specjalizuje i na ile sesji należy się nastawić.Ponadto trudno się zorientować czy idziemy w dobrym kierunku.Za dużo inicjatywy oczekuje od pacjenta.Ale być może wie co robi,tylko ja nie.Trochę deprymujący,ale z kulturą.

starszy dzidek, który według mnie nie powinien już leczyć

starszy dzidek, który według mnie nie powinien już leczyć