dr Bouchraya Settaf cherif

Polecam bardzo specjalistę. Byłem na badaniu wszystko wyjaśnił .Bardzo sympatyczny i rzeczowy pan doktor, jestem bardzo zadowolony z wizyty.

Bardzo dobry specjalista, konkretny. Zabieg wykonany bardzo precyzyjnie. Jestem zadowolona w stu procentach. Polecam z całego serca!

Polecam tego fachowca, wysoka kultura osobista. Szybka diagnoza Pełny profesjonalizm i zaangażowanie.

profesjonalne podejście. szybko i bardzo dokładnie uporal się z problemem, z całym sercem polecam tego lekarza.

Najlepszy lekarz Chirurg*ever* Człowiek bardzo pomocny, cierpliwy z sercem na dłoni. Nigdy się nie odwdzięczę za pomoc jaką uzyskałam, lekarz dzięki któremu powróciłam do zdrowia do żywych. Takich lekarzy powinniśmy mieć, który chce być i jest do momentu w pełni wyleczenia. Z nadzieją dotarłam z wiarą wróciłam że jest lekarz /człowiek 💚

Najlepszy lekarz Chirurg*ever*
Z nadzieją dotarłam z wiarą wróciłam że jest lekarz /człowiek 💚

Bardzo dobry lekarz, zabieg wykonany profesjonalnie. Super podejście do pacjenta Bardzo przyjazny gabinet. Polecam :)

Bardzo przyjazny gabinet.
Polecam :)

Bardzo dokładny i przemiły lekarz wytłumaczył wszystko. Skuteczny zabieg wykonany na miejscu. Polecam serdecznie dr. Cherifa

Bardzo dokładny i przemiły lekarz wytłumaczył wszystko.
Skuteczny zabieg wykonany na miejscu. Polecam serdecznie dr. Cherifa

Bardzo dobry specjalista, dokładny. Zna się na rzeczy. Zabieg przebiegł bez żadnych powikłań Polecam serdecznie wspaniały człowiek Pozdrawiam :)

Pozdrawiam :)

Perfekcjonista, po zabiegu nie pozostał żaden ślad. Profesjonalne podejście, chirurg o bardzo wysokich kompetencjach. Zna się doskonale na tym co robi. Serdecznie polecam!

Wspaniały lekarz pomógł mi w 3 dni zniwelować ból a zarazem w zmianach skórnych gdzie klinika dermatologiczna w Bydgoszczy z gorszymi zmianami mnie wypisała po 7 dniach leczenia jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi Scherifowi