lekarz Bożena Andrzejewska

Internista, Kardiolog

3,5

Wyjątkowy lekarz który patrzy na pacjenta holistycznie, trafne diagnozy zweryfikowane w dalszym leczeniu. Lekarz konkretny, potrafiący rozmawiać na tematy trudne i niewygodne co jest ewenementem. U dr Andrzejewskiej leczy się moja mama, mąż i ja.

Niestety, pomimo prywatnej wizyty, poczułem się zlekceważony. Miała ona szybkie tempo, moje bóle w klatce piersiowej zostały skomentowane, że "niektórzy tak mają". Brak skierowania na dalsze leczenia, ani nawet wskazówki co mógłbym zrobić w mojej sytuacji. Jedyny plus to wykonane USG serca, jednak także odczułem, jakby było robione "na szybko".