lekarz Bożena Bąchór

Internista, Lekarz rodzinny, Pediatra

Potwierdzam poprzednie wpisy. Lepiej nie powiem gdzie przyjmuje bo jeszcze więcej się ludzi zleci, a kolejki jak cholera. Cóż, chcesz się dobrze wyleczyć, to stój, jak i ja stoję. Na szczęście w przychodni bywam raz na 1-2 lata, ale jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby nie było do niej ludzi. Lekarz na prawdę w porządku!

Pani Bożena jest wspaniałym lekarzem ma czas dla pacjenta chętnie wysłucha jeżeli jest taka potrzeba wysyła na badania.

to najlepsza lekarka jaką znam w państwowej służbie zdrowia. Chodzę do niej z całą rodziną. Podziwiam jej rozsądek i rozwagę. Chyba pani doktor jest trochę przepracowana, ale cóż, nie dziwię się, kolejka do niej to stały element. Mimo że przychodnia ma kilku lekarzy, to wszyscy się pchają do niej.

to najlepsza lekarka jaką znam w państwowej służbie zdrowia.