Bożena Badełek-Mirek

Ortodonta

Polecam wszystkim, Pani doktor nie odmawia nawet najcięższym „medycznym przypadkom” czego ja jestem najlepszym przykładem. Miałem wadę genetyczną szczęki i wszystkie zęby z zanikiem szkliwa. Pani dr Badełek-Mirek jako jedyna w Łodzi podjęła się przygotowania ortodontycznego do trzech operacji twarzoczaszki , jakie przeszedłem w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej WAM w Łodzi, jak i dalszej korekcji zgryzu. Inni lekarze ortodonci nie chcieli podjąć ryzyka leczenia mnie i tylko upór, profesjonalizm, cierpliwość i precyzja Pani Doktor oraz Jej współpraca w całym okresie leczenia z lekarzami odpowiedzialnymi za moją operację, dały mi szansę na przywrócenie nie tylko dobrego wyglądu, ale i właściwej funkcji moim szczękom i zębom.

Miałam zdecydowaną przyjemność leczyć się ok. 3 lat u Pani Bedełek-Mirek i zdecydowanie uważam, że jej pomoc i podejście było w 100% profesjonalne i rozważne. Zanim zdecydowałam się w wieku 15 lat na aparat stały odwiedziłam wielu ortodontów i rzeczy, które opowiadali przeraziły zarówno mnie jak i moich rodziców...Pani Bożena za to patrafiła zaplanować i wytłumaczyć proces leczenia z uśmiechem na ustach. Świetna osoba, jeszcze lepszy lekarz. Aparat górny i dolny zdjęła mi po 2 latach z hakiem, później nosiłam ruchomy na górze, a na dole usztywnienie. Ten ostatni fakt sprawł, że zęby się nie poprzestawiały po zdjęciu aparatu.. dla porównania widziałam jak brak takiego zabezpieczenia się skończył u mojej koleżanki..2 lata z aparatem na marne żeby poszły w którą stronę chciały, a ja mam wciąż piękny zgryz ! Pani Badełek-Mirek jest super ! A co do opinii nt pieniędzy, które JEJ SIĘ NALEŻĄ to drogi opiniotwórco mam jeden komentarz: WARTO !
Pozdrawiam i polecam usługi Pani doktor, nawet po 10 latach wraca się do niej jak do domu :)

Leczenie wady zgryzu zakończyłem kilka lat temu. Efekt super. Dwa aparaty: góra i dół nosiłem wiele miesięcy - było warto. Obecnie mam 17 lat i oceny dziewczyn na temat mojego uzębienia wielokrotnie zrekompensowały mi poświęcony czas i pieniądze. To forum znalazłem dzisiaj przez przypadek i chcę podziękować pani dr Badełek-Mirek za to, że moje życie uczyniła piękniejszym. Jest miłą i sympatyczną osobą i patrząc w lustro zawsze będę o niej pamiętał.

Pani doktor jest zdecydowanie kompetentnym lekarzem z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wiele wad zgryzu stara się leczyć jak najbardziej zachowawczo, nie decyduje się szybko i pochopnie na usuwanie zębów stałych, jeśli jest taka potrzeba jest to zawsze przemyślana decyzja. Niestety wielu ortodontów decyduje się na usunięcie zębów stałych u pacjentów, a nie jest to zawsze słuszna decyzja- ja jestem takim przykładem. Byłam od dziecka wiele lat leczona u innych ortodontów- aparaty ruchome, stałe, włącznie z usuwaniem zębów stałych, które to ekstrakcje okazało się nie były konieczne. Pewnego dnia zdecydowałam się na leczenie u pani doktor i była to dobra decyzja. Często polecam Panią doktor Badałek Mirek innym osobom. Dziś opiekuje się ortodontycznie moim dzieckiem i efekty leczenia są b dobre. Nawiązując do poprzednich negatywnych wpisów chciałabym w obronie Pani doktor powiedzieć, iż każdy z nas jest człowiekiem ma lepszy lub gorszy dzień, może być przez to danego dnia bardziej lub mniej miły- rzecz ludzka. A komentarz jednej z pacjentek, iż za wizytę na której pani doktor zakłada tylko kartę ogląda pacjenta i proponuje wstępny plan leczenia nie powinna brać pieniędzy odpowiadam,że pewnie pacjentka nie wie, iż wiedza 5 lat studiow,1 rok stażu, 5 lat specjalizacji, doświadczenie TO WSZYSTKO KOSZTUJE!!!!!!!!!!!takie komentarze są dla mnie żenujące i świadczą o poziomie niewiedzy oraz braku szacunku pacjenta wobec lekarza!

Miałam "przyjemność" raz gościć u p.dr. Mirek i więcej tego błędu nie popełnię. Jak tylko usiadłam na fotelu usłyszałam niemiły komentarz na temat mojego zgryzu. Później, jedyne, co pani doktor zrobiła, to zaplanowała leczenie i... policzyła sobie za wizytę 170 zł. Zdecydowanie NIE POLECAM!

To była najbardziej nieprzyjemna wizyta u lekarza jaką kiedykolwiek miałam. Lekarka potraktowała mnie skandalicznie. Przez telefon była miła, powiedziałam że mam zdjęcie RTG sprzed 2 lat ,powiedziała że w porządku, żebym przyszła, że ona zobaczy co i jak jak przyjdę na wizytę. Przyszłam (przyjechałam z innego miasta specjalnie w tym celu) i zostałam potraktowana gorzej niż źle - na wstępie usłyszałam że zdjęcie jest nieaktualne, dopiero gdy przypominałam co mówiła przez telefon optrzytomniała, nie przeszkodziło jej to jednak dokonać minutowego przeglądu, powiedzieć mi że teraz i tak nic nie może powiedzieć bo nie ma zdjęcia (przypominam rozmowę telefoniczną) i że to koniec wizyty i kosztowała mnie ona 60 zł. SKANDAL. Uważam to za absolutną pomyłkę - po pierwsze ortodonta pierwszą wizytę powinien mieć bezpłatną zwłaszcza gdy nie robi podczas niej nic oprócz założenia karty. To co się wydarzyło uważam za szokujące. Czuję się oszukana i potraktowana po prostu skandalicznie. Omijać z daleka.

pani doktor w rok uporała się z moim uśmiechem i naprawdę jest godna polecenia. Jestem bardzo zadowolona, że byłam jej pacjentką

JA LECZYLAM SIE U PANI DOKTOR 2 LATA..NAJPIERW POWIEDZIALA ZE MUSZE MIEC APARAT NA DOL I NA GORE,,, OSTATECZNIE APARAT ZOSTAL ZALOZONY TYLKO NA GORE,, PO 9 MIESIACACH ZOSTAL SCIAGNIETY I WADA ZGRYZU POWROCILA,A PANI DOKTOR NIE CHCIALA SIE JUZ PODJAC DALSZEGO LECZENIA... NIE POLECAM

Znakomity fachowiec i przemiła osoba. Poważna wada zgryzu mojego syna, która była powodem moich wizyt została całkowicie wyleczona. Patrząc na efekt nie żałuję ani minuty czasu, który poświęciłem na leczenie syna i długie dojazdy - 150 km. Efekt, po zakończeniu leczenia, przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Było warto! Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję. Nigdy nie zapomnę przemiłej atmosfery tego gabinetu. Wdzięczny pacjent z Warszawy.

Prześwietna Pani doktor. Opiekuje się mną od 16 lat. Miałam bardzo dużą wadę zgryzu, a teraz mam uśmiech jak z telewizji ;) Przemiła, bardzo cierpliwa, wszystko zawsze wytłumaczy, zawsze ma czas, nigdy nikogo nie zbywa. Stara się stosować jak najmniej radykalne rozwiązania z możliwych. Bardzo gorąco polecam!