lek. dent. Bożena Bieś

Bardzo profesjonalna Pani doktor, konkretna i uprzejma. Gabinet czysty i utrzymany w sterylnych warunkach. Polecam.

Dzisiaj byłam u Pani doktor,chodzę do niej już 10 lat i takich bzdur które ktoś tutaj wypisuje, że coś jest za ciężkie dla niej w życiu nie słyszałam.Jest bardzo dokładna i przede wszystkim co rzadko się zdarza UCZCIWA.To co ktoś tu powypisywał powyżej jest zenujace.

Zdecydowanie nie polecam. Nie miła, wydaje rozkazy nie pozwalając powiedzieć co dolega. Próbowała zrezygnować z udzielenie pomocy bo po kimś nie chce robić (wypadła stara plomba i trzeba było zrobić nową) Rozpoczęła leczenie ale zrezygnowała z leczenia bo nie ma odpowiedniego sprzętu (mikroskop). Na propozycję usunięcia zęba powiedziała że to za ciężkie dla niej. Po czym zażyczyła sobie 200zł za 15 minut. Trudno mi zrozumieć jak takie osoby funkcjonują jeszcze na rynku usług.

Zdecydowanie nie polecam.
Nie miła, wydaje rozkazy nie pozwalając powiedzieć co dolega.
Po czym zażyczyła sobie 200zł za 15 minut.
Trudno mi zrozumieć jak takie osoby funkcjonują jeszcze na rynku usług.

Przemiła,konkretna i uśmiechnięta.To chyba najładniejsza dentystka w Radomiu.Polecam