lekarz Bożena Bijata

Neurolog

Polecam każdemu kto ma problem. Lekarz najwyższego sortu.Wszystko wyjaśnione od A do Z ze szczegółami P.Doktor przemiła i z podejściem do pacjenta.PERFEKCJA

Pani doktor jest nie uprzejma myśli że wie wszystko o wszystkim. Jest bezczelna. Zdecydowanie nie jest godna polecenia

Cudowna lekarka,wspaniały człowiek, leczy mnie juz od 10 lat i nie zamienie ja na żadnego innego neurologa.Dla niej kazdy pacjent jest kims ważnym. Jest po prostu wspaniała.

Trafiłam do Pani Doktor niedawno. Jest wspaniałą lekarką. Jest kompetentna i współczująca. Nie zostawia pacjenta samego w chorobie. Pomaga na ile to możliwe. Nie ma problemu ze skierowaniem na badania - rezonans czy tomograf.W każdej chwili można dzwonić do Pani Doktor z wątpliwościami.

Zdecydowanie nie polecam tej lekarki ,zainkasowała 100 zł za wizytę która trwała ok.10 minut stwierdzając że moja choroba nie jest na tle neurologicznym co niestety po późniejszym skonsultowaniu z 3 innymi lekarzami neurologami okazało się całkowicie niezgodne z prawdą .Cieszę się że zaufałam własnemu instynktowi i udałam się na inne konsultacje.NIE POLECAM !!!

Zdecydowanie nie polecam P.doktor. Niekompetentna. Zbyt pobieżnie traktuje problem zdrowotny.

Pani Doktor bardzo szybko i trafnie zdiagnozowała przyczynę mojej choroby,otoczyła mnie wspaniałą opieką lekarską, dzięki czemu uniknąłem porażenia kończyn.Okazało się bowiem, że przyczyną moich dolegliwości i ubytków neurologicznych był kręgosłup szyjny na poziomie C5/C6 -teraz jestem już po operacji i wróciłem zdrowy do pracy.Dziękuję bardzo za wszystko,jest Pani wspaniałym lekarzem i serdeczną osobą, z wyrazami szacunku. Zbigniew G.

Zbigniew G.

Wspaniały lekarz i człowiek jestem jej pacjentką od 2 lat .Zawsze jestem zadowolona z leczenia i podejścia do pacjenta .

Bardzo profesjonalna, kompetentna i miła osoba- jednym słowem wspaniały lekarz.W bardzo szybkim czasie zostałem zdiagnozowany i skierowany na operację, dzięki czemu uniknąłem paraliżu czterokończynowego. Jestem Pani doktor dozgonnie wdzięczny i życzę jej nadal tylko samych sukcesów. Wdzięczny pacjent.

Pani Bijata traktuje ludzi PRZEDMIOTOWO!!Jest obcesowa wręcz nieuprzejma!!!!ODRADZAM!!!!