lekarz Bożena Brzostowska

Pediatra, Endokrynolog

Na modzie się nie zna, a na leczeniu tym bardziej. A o endokrynologi to pewnie czytala tylko w gazecie.. Lekarz jasnowidz.. zero badań, wróży z gwiazd choroby, wymyśla niestworzone rzeczy, nie wypisuje skierowań i ze zwolnieniami ma problem, łaskę robi ze wszystkim.. Śmieją się z niej specjaliści. Będąc pod jej opieką wszystkie badania trzeba robić samemu prywatnie, bo ona nie widzi potrzeby. Ponad 20 lat u niej, ani razu nie wysłała mnie na żadne badania laboratoryjne, czy krwi, moczu, żadnych prześwietleń, ona wie lepiej i już. Nie polecam... Tragedia.

Super pediatra - moja córka pod opieką Pani Doktor od 8 lat prawie nie choruje.Polecam nie tylko jako pediatrę, ale także jako lekarza rodzinnego i medycyny ogólnej

Totalne dno, nieznajomość przepisów i notoryczne, bezzasadne odsyłanie do specjalistów. Zapewne w czasie prywatnej wizyty jest do rany przełóż,ale chyba NIE O TO CHODZI!!!!!!!!!!!!!

Świetna Doktorka godna polecenia ,świetne podejście do dziecka. Bardzo się cieszę że trafiliśmy na Panią doktor , nasza córeczka od powrotu z wakacji z nad morza ciągle miała katar i kaszel i była faszerowana antybiotykami itp. co jednak się okazało żę ma nieżyt jeslita i bakterie w jelicie , jesteśmy w trakcie kuracji i już jest znaczna poprawa .POLECAM

arogancka, nieuprzejma, materialistka.Dużo mówi o chorobie jeśli zobaczy bonus przy wizycie na kasę chorych.Pacjentka potrzebująca skierowania na pilne badania, pierwsze od siedmiu lat została odesłana z kwitkiem i musiała wykonać te badania na koszt własny.Zdecydowanie odradzam tego człowieka.

jesli naprawdę chcesz wyzdrowieć to tylko Brzostowska reszta to konowały.

jesli naprawdę chcesz wyzdrowieć to tylko Brzostowska reszta to konowały.

Nie ma lepszego lekarza,tak doświadczonego i mądrego.Polecam każdemu.To wspaniała osoba.Jako jedyna postawiła trafną diagnozę.

Znakomita pediatra. Świetne podejście do małego pacjenta, a także jego rodziców :) Wszystko tłumaczy "jak krowie na miedzy", tyle razy ile trzeba :) I ma doskonałą pamięć do swoich pacjentów :)

Wszystko tłumaczy "jak krowie na miedzy", tyle razy ile trzeba :)
I ma doskonałą pamięć do swoich pacjentów :)

Jest bardzo dobr jako lekarz i człowiek.

Jest bardzo dobr jako lekarz i człowiek.

Córeczka kaszlała od 2 miesięcy, faszerowana była różnymi syropami, na które wydaliśmy około 200 zł. Wystarczyła jedna wizyta u Pani Doktor, która stwierdziła, że to robaki i przypisała odpowiedni środek (30 zł). Po tygodniu choroba minęła.