lekarz Bożena Brzostowska

Pediatra, Endokrynolog

Super pediatra - moja córka pod opieką Pani Doktor od 8 lat prawie nie choruje.Polecam nie tylko jako pediatrę, ale także jako lekarza rodzinnego i medycyny ogólnej

Świetna Doktorka godna polecenia ,świetne podejście do dziecka. Bardzo się cieszę że trafiliśmy na Panią doktor , nasza córeczka od powrotu z wakacji z nad morza ciągle miała katar i kaszel i była faszerowana antybiotykami itp. co jednak się okazało żę ma nieżyt jeslita i bakterie w jelicie , jesteśmy w trakcie kuracji i już jest znaczna poprawa .POLECAM

Znakomita pediatra. Świetne podejście do małego pacjenta, a także jego rodziców :) Wszystko tłumaczy "jak krowie na miedzy", tyle razy ile trzeba :) I ma doskonałą pamięć do swoich pacjentów :)

Wszystko tłumaczy "jak krowie na miedzy", tyle razy ile trzeba :)
I ma doskonałą pamięć do swoich pacjentów :)

Córeczka kaszlała od 2 miesięcy, faszerowana była różnymi syropami, na które wydaliśmy około 200 zł. Wystarczyła jedna wizyta u Pani Doktor, która stwierdziła, że to robaki i przypisała odpowiedni środek (30 zł). Po tygodniu choroba minęła.

Nie ma lepszego lekarza,tak doświadczonego i mądrego.Polecam każdemu.To wspaniała osoba.Jako jedyna postawiła trafną diagnozę.

jesli naprawdę chcesz wyzdrowieć to tylko Brzostowska reszta to konowały.

jesli naprawdę chcesz wyzdrowieć to tylko Brzostowska reszta to konowały.

Syn (2 lata) chorował na astmę i przyjmował sterydy i wziewy w duzych ilościach. Znajomi polecili nam pania doktor. Po pierwszej i drugiej wizycie wyśmiałam to co mówiła. Stwierdziła, że to nie astma a robaki. Natomiast po podaniu zpisanych leków nasz syn od 2 miesięcy ani razu nie kaszlał i nie miał duszności. UWIERZYŁAM W TO CO MÓWIŁA. SPRÓBUJCIE BO WARTO.

Witam Pierwszy raz spotkałam sie z takim wpsaniałym lekarzem. Prawdziwe podejście do dziecka Pierwszy raz moja Niunia nie płakała u lekarza. Antybiotyk to ostateczność. Po dwóch dniach moje dziecko stanęło na nogi, nie wspominając że wcześniej jeżdziłam gdzie tylko można i żaden lekarz nie poznał choroby dopiero wspaniała Pani Brzostowska Gorąco polecam

Witam
Gorąco polecam

Totalne dno, nieznajomość przepisów i notoryczne, bezzasadne odsyłanie do specjalistów. Zapewne w czasie prywatnej wizyty jest do rany przełóż,ale chyba NIE O TO CHODZI!!!!!!!!!!!!!

Jest bardzo dobr jako lekarz i człowiek.

Jest bardzo dobr jako lekarz i człowiek.