lekarz Bożena Czekańska-Smykalla

3,9
3,5
3,6
3,4

gorąco polecam. jako jedyna zleciła badania, zdiagnozowała moją córkę i zastosowała odpowiednie leczenie , do dziś nie mamy problemów, a to już ładnych kilka lat minęło. poleciłam innym osobom i nie słyszałam negatywnych opinii :))

Byłem u pani doktor 2 razy z synkiem (1,5 miesiąca). Miał problemy z przyjmowaniem pokarmu strasznie płakał podczas karmienia . Jeździliśmy po różnych lekarzach tylko ta pani nam pomogła.

Jedyny lekarz w Głogowie, który potrafi się zająć kompleksowo dzieckiem, który bezbłędnie rozpoznaje i leczy choroby (jeszcze nigdy się nie pomyliła, a leczę u niej 3 dzieci). Nie nadużywa antybiotyków, choć jeśli trzeba to umiejętnie je przepisuje. łączy doświadczenie zawodowe z ciągłym szkoleniem i podnoszeniem kwalifikacji. Polecam.

Znakomita lekarka. Na wizyty dojeżdżam z innego województwa. Pani doktor zaczęła mnie leczyć, kiedy miałam 8 lat; obecnie mam 18 i innego lekarza bym nie chciała:) przez te 10 lat zawsze była mi w stanie pomóc. Wszystko dokładnie tłumaczy i z reguły już na drugi dzień czuję się znacznie lepiej.

serdecznie polecam tego lekarza.. z dzieckiem pojechaliśmy z problemami skórnymi.. dwoje pediatrów sobie z tym tematem nie poradziło dopiero pani doktor.. jest bardzo dobrym specjalistą.. oprócz tego że poradziła na problem z którym się zjawiliśmy to jeszcze wykonała szereg innych badań ogólnego stanu zdrowia dziecka i dała jasne wytyczne.. pierwsza wizyta 150 pln.. kolejna 80.. polecam!

świetna specjalistka zawsze do niej jeżdżę,zawsze mi pomaga.

świetna specjalistka zawsze do niej jeżdżę,zawsze mi pomaga.

Świetny lekarz zawsze mi pomaga. Nie podaje antybiotyków gdy nie ma potrzeby, leczenie jest tanie i z reguły następnego dnia z dzieckiem jest o wiele lepiej.

ŚWIETNE PODEJŚCIE DO DZIECKA I DIAGNOZA ZAWSZE TRAFIONA .POLECAM.JEŻDŻĘ JUŻ Z DRUGIM DZIECKIEM . MALUSZEK BARDZO LUBI WIZYTY U PANI DOKTOR .

Ta Pani ma dolarki w oczach. Była bardzo nie miła w stosunku do dziecka. Eh szkoda gadać.

Świetna lekarka nie wciska antybiotyków, świetnie diagnozuje rodzaj zapalenia wirusowe czy bakteryjne i dobiera leki tak że moje dzieci zdrowe są zawsze tego samego wieczoru.Polecam gorąco nie znam lepszego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Głogów"?

Polna 7

puls
Głogów

Niepubliczna Przychodnia Stomatologiczna s.c.
Budowlanych 5

MCZ