lekarz Bożena Czekańska-Smykalla

3,9
3,5
3,6
3,4

Rewelacja! Jestem bardzo zadowolona! Wizyta przebiegła sprawnie, lekarz zaczął od podstawowych badań np uczulenia na antybiotyki, wymazy z gardła. Naprawdę polecam rodzicom i im pociechom.

Wspaniały lekarz, wybiega poza swoją specjalizację. Widać, że nie jest lekarzem z przypadku. Oby takich było jak najwięcej.

byłam z synem i podejrzeniem zapalenia gardła, spodziewałam się leczenia, dostałam antybiotyk. Zapytałam czy nie ma innej alternatywy, powiedziała że już za późno. Lekarz z przychodni przepisał leki i obyło się bez antybiotyku. Antybiotyk i to drogi - czyli najniższa linia oporu

Bardzo nieprzyjemna pani doktor.Nie ma zupelnie kontaktu z pacjentem.Traktuje radzicow jak i dzieci - szablonowo. Bylam u niej kilka lat temu z corka i obiecalam sobie -nigdy wiecej.

Bylam u niej kilka lat temu z corka i obiecalam sobie -nigdy wiecej.

Zapisała leki mojej córce która jeszcze bardziej się rozchorowała na drugi dzień, po konsultacji Pani doktor stwierdziła że mam poczekać trzy dni aż leki zaczną działać i czekałam 2 dni skończyło się zapaleniem płuc!!!

zła diagnoza usg bioderek u dziecka, do tego pani ta jest arogancka, na usg bioderek za 50 zl nie chciała wytłumaczyć co się dzieje z dzieckiem

Spotkanie z tą panią to koszmar. Niesympatyczna i wyniosła

Spotkanie z tą panią to koszmar. Niesympatyczna i wyniosła

zdecydowanie nie polecam, nic nie pomogła tylko zaszkodziła, może na prywatnej wizycie jest inaczej???

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Głogów"?

Polna 7

puls
Głogów

Niepubliczna Przychodnia Stomatologiczna s.c.
Budowlanych 5

MCZ