Bożena Czernecka

Ortodonta, Stomatolog

jestem po leczeniu ortodontycznym i moge polecic panią doktor. ja jestem umiarkowanie zadowolona z efektu jak na razie,. ale moze nic sie nie popsuje i wtedy bede mogla powiedziec, ze leczenie bylo udane, jednak bardz polecam te ortodontke!!!

Pani doktor nie zna nowoczesnych technik leczenia, w gre wchodzą u niej aparaty metalowe za horrendalne ceny, wystraczy przejść się kawałek dalej do klinik na przymorzu i ma się o połowe taniej, poza tym pani doktor na dzień dobry chciała mi wyrwać 8 zębów, co w drugiej klinice pukali się w głowe bo są teraz takie metody, że można tego jak najbardziej uniknąć. Czasem warto się przyznać, że czegoś się nie umie niż wyrywać ludziom 8 zdrowych zębów (w obecnej klinice tylko 2 ósemki to usunięcia) a to jednak niebagatelna ...

Czasem warto się przyznać, że czegoś się nie umie niż wyrywać ludziom 8 zdrowych zębów (w obecnej klinice tylko 2 ósemki to usunięcia) a to jednak niebagatelna różnica.
SLABO!!

Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna. Polecam wszystkim! Wcześniej chodziłam do dr Czajkowskiego, ktory tez jest dobry, ale za to bardzo nieuprzejmy i drogi..

Dr kompetentna, miła, dobry kontakt i doskonale leczenie, polecam

Dr kompetentna, miła, dobry kontakt i doskonale leczenie, polecam

Najlepszy ortodonta, z jakim mieliśmy do czynienia. Pani doktor wszystko nam tłumaczy, poświęca bardzo dużo czasu dla każdego pacjenta. Wielu naszych znajomych leczy dzieci u pani doktor Czerneckiej. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

wysoka kultura, kompetencja. wszystko tłumaczy

wysoka kultura, kompetencja. wszystko tłumaczy

super lekarz, wyjątkowo komunikatywny, jesteśmy bardzo zadowoleni

super lekarz, wyjątkowo komunikatywny, jesteśmy bardzo zadowoleni

a co tu komentowac... aby opinia była wiarygodna moge dodac torchę słów... bal bla bla

Gorąco polecam , dwoje dzieci jest po leczeniu ortodontycznym i zarówno one jak i ja jesteśmy zadowoleni.