lekarz Bożena Dąbrowska

W mojej opini p. Doktor jest b.dobrym specjalistą. Ma olbrzymią wiedzę, nie tylko medyczną, al również życiową, dzięki czemu w leczeniu moich dzieci dokonywała zawze dobrych wyborów. A jej mądrość i rozsądek sprawiały, że przestawałam panikować i koncenrowałam się na dziecku i jego emocjch.

Lekarz, który w naszym przypadku, stosował antybiotyki u jednego dziecka z uwagi na chorobę, a u drugiego profilaktycznie, chce być jednocześnie laryngologiem, urologiem, gastrologiem i nie tylko. Otrzymanie skierowania do specjalisty graniczy z cudem, a usłyszeć można jedynie, że wyczerpało się limit punktów na dany rok!!! Należy również szczegółowo czytać ulotki przepisywanych medykamentów (szczególnie panie karmiące!!!-można zaszkodzić dzieciątku), bo nie wszystkie kwalifikują się do podawania określonym osobom. Na szczęście my zmieniliśmy pediatrę, w odpowiednim dla naszych dzieciaczków, momencie! Serdecznie nie polecam!!!

Pierwszy raz trafiłam na lekarza z tak zaangażowanego w swoją pracę.Polecam.

Pierwszy raz trafiłam na lekarza z tak zaangażowanego w swoją pracę.Polecam.

bardzo miła i kompetentna osoba, zdecydowanie godna polecenia

bardzo miła i kompetentna osoba, zdecydowanie godna polecenia

Bardzo rzetelne podejście do każdego pacjenta.

Bardzo rzetelne podejście do każdego pacjenta.