Bardzo dobra pani doktor. Nasze dziecko piło mleko i nie spało, płakało. Pani doktor zmieniła na inne i od tej pory skończyły się problemy. Po drugie aby uniknąć antybiotyku branego niepotrzebnie - pani doktor poinstruowała nas jak obsługiwać inhalator. Od tej pory od czasu do czasu przy pojawieniu się kaszlu inhalujemy jak ostatnio solą fizjologiczną i po jednej - dwóch inhalacjach kaszel znika. Dziecko nie wie co to antybiotyk. Pozdrawiamy

Lekarza wezwałam do 5 miesięcznej córki , , ponieważ miała kaszel i bardzo spuchła jej powieka - prawie nie mogła otworzyć oczka i to samo zaczęło jej się robić na drugim. Pani doktor wysłała nas do okulisty, prawie cały dzień spędziliśmy w dwóch szpitalach na dyżurze po czym okulista powiedział, , że takie rzeczy załatwia pediatra - powinna przepisać krople. Poza tym strasznie nie miła, okropne podejście. Nie polecam !!!

Mam 30lat. Przez ostatnich kilka lat nieustannie miałam katar i spływała mi wydzielina po tylniej ściance gardła. Bardzi źle się z tym czułąm, ciągle chrząkałam. Koleżanka poleciła mi Panią Dr Bozenę Dębską jako wspaniałego alergologa, który pomógł jej dzieciom. Pani Dr najpierw zrobiła mi odpowiednie testy, a potem zaleciła odczulanie kroplami. Byłam bardzo zdziwiona metodą leczenia, która przyniosła rewelacyjne skutki. Dziękuję i polecam.

Moje miesięczne dziecko miało temperaturę ok. 39 st. C . Pojechaliśmy do szpitala. Tam po zbadaniu stwierdzili, że nic poważnego córeczce nie dolega i odesłali do rejonu. Umówiłam wtedy wizytę u Pani Doktor Bożeny Dębskiej. Po zebraniu dokładnego wywiadu i zbadaniu dziecka, zostaliśmy wysłani do domu, aby pobrać próbkę moczu do badania ( w szpitalu jest z tym zwykle problem u małych dzieci) i ze skierowaniem - do szpitala na izbę przyjęć. Tam byli zdziwieni, że przyjechaliśmy z powrotem. Zrobili jednak podstawowe badania, a jak otrzymali wyniki, to natychmiast zaczęli biegać, bo w moczu była ropa. Serdeczne podziękowanie dla Pani Doktor za uratowanie życia mojemu dziecku. Na wizycie nie mając wyników badań zasugerowała, że powodem tak wysokiej temperatury mogą być nerki. Dzięki postawieniu bardzo szybko trafnej diagnozy, córka żyje . Po urosepsie zostały tylko wspomnienia.

Składam serdeczne podziękowanie Pani dr. Bożenie Dębskiej w odzyskaniu zdrowia, a konkretnie pozbycia się wieloletnich ( 8 lat ) dolegliwości związanych ze świądem na rękach i nogach, sączących się wręcz odkrytych ran. Jedyną pomocą były przepisywane bardzo silne sterydy, które łagodziły na krótko w/w objawy. Po wizycie u Pani dr. Dębskiej otrzymałem krótką diagnozę CELJAKIA. Otrzymałem zalecenie bezwzględnej diety bezglutenowej. Od pół roku nie mam żadnych dolegliwości. Jeszcze raz bardzo mocno dziękuję. Zygmunt

Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem, dokładnym i sumiennym. Mojego tatę leczyło kilku specjalistów po kolei, ale żaden nie zwrócił uwagi na to, że drętwiała mu lewa ręka, a ból brzucha z lewej strony nie świadczył o tym, że ma chory żołądek, jak wszyscy zgodnie, poza Panią Doktor twierdzili, tylko był to stan przedzawałowy. Dużo czasu i pieniędzy zostało zmarnowano na niepotrzebne leczenie. Trafna i szybka diagnoza P. Dr Bożeny Dębskiej sprawiła, że tata błyskawicznie trafił do szpitala na oddział intensywnej terapii, mając niezbędne badania i leczenie ratujące życie. Nie polecam Pani Doktor, bo ma dużo pacjentów i nie potrzebuje reklam. Pragnę tylko podziękować Jej z całego serca za uratowanie życia i najlepszą opiekę dla mojej rodziny.

Pani Doktor spełniła w 100 % nasze oczekiwania względem dziecka. Nie przepisuje antybiotyku bez wyraźnych wskazań. Regularne oklepywanie i leki wykrztuśne są wystarczające do wyleczenia drobnych infekcji. Na każdej wizycie Pani Doktor bada dziecko i pokazuje jak prawidłowo je oklepywać. Jesteśmy bardzo zadowoleni z leczenia dziecka bez antybiotyku, który jedynie zmniejszyłby odporność małej. Dziękujemy i pozdrawiamy!!!

Dziękujemy i pozdrawiamy!!!

Zdecydowanie odradzam korzystania z usług Pani Doktór . Nasze dziecko po zastosowaniu przedłożonej kuracji antybiotykowe znalazło się w szpitalu. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego ,iż organizm zareagował alergiczne na antybiotyk, problem w tym ,że Pani doktor nawet nie raczyła odebrać telefonu w sytuacji wystąpienia silnej alergii.

Zdecydowanie odradzam korzystania z usług Pani Doktór .

Polecam dr.Bożenę Dębską jako bardzo dobrego specjalistę, z wyjątkowym podejściem do swoich małych pacjentów, oraz perfekcyjnie stawianymi diagnozami i metodami leczenia. Jest wyjątkowo dyspozycyjna i elastyczna w zakresie umawianych wizyt, wychodząc tym samym na przeciw pacjentom. Jest lekarzem którego darzymy bardzo dużym zaufaniem, a które to nigdy nie zostało nadszarpnięte.

Po 4 tygodniach poszukiwania przyczyny silnej wysypki u syna trafilam przez internet do pani doktor. Mimo, ze dla kazdego pacjenta zarezerwowane bylo 10-15 min, lekarka poswiecila synowi 40 min dokladnie badajac i wypytujac o kazdy detal. Jako jedyna z 5 lekarzy, ktorzy ogladali dziecko (i stawiali glownie na alergie, na ktora nie dzialaly zadne leki) wpadla na pomysl, zeby je odrobaczywic. Po odrobaczywieniu wysypka natychmiast zeszla - okazalo sie, ze syn mial gliste ludzka, ktora tak zatrula organizm, ze dziecko bylo wysypane przez miesiac. Polecam lekarza, ktory jest dokładny, sumienny ...

Polecam lekarza, ktory jest dokładny, sumienny i nie postepuje z pacjentami wg szablonow i mechanicznie!!!