lekarz Bożena Dębska

Lekarz rodzinny, Pediatra

2,9
2,7

Wizyta bardzo stresująca. Spojrzenia i zachowanie w ogóle nie pasujące do zawodu lekarza. Badanie trwało kilka sekund. Żadnego wywiadu, wiec jak można dobrze ocenić zdrowie pacjenta. Na wizycie chciałam poprosić o skierowanie na badania, nie zrobiłam tego bo zwyczajnie sie bałam. Odradzam wizytę u tej lekarki A trafiłam do niej bo zależało mi na szybkim terminie i teraz już rozumiem dlaczego miała termin w ten sam dzień.

Odradzam wizytę u tej lekarki

Jestem pod opieką Pani Doktor od najmłodszych lat mojego życia. Pani Doktor jest zawsze uśmiechnięta i kompetentnie oraz indywidualnie podchodzi do pacjenta z trafnymi diagnozami, a przy tym lekarstwami. Polecam z całego serca.

Słabo. Osłuchanie płuc zajmuje tej pani 2 sekundy. Oczywiście "nic tam nie ma". Większość czasu wizyty klepie na komputerze. Bardzo skąpo wydaje skierowania na badania, do specjalisty itp. Jak najmniej wydać na pacjenta. Generalnie odkąd odeszli dobrzy lekarze przychodnia zeszła na psy. Mam zamiar przenieść się z cala rodziną do innej przychodni.

Byłem dwa razy w mojej przychodni. Dwa razy otrzymałem pomoc adekwatną do mojego problemu. Pani nie daje od razu końskich dawek antybiotyków, nie uważa że witaminy to "kołtuństwo", nie ma uprzedzeń do pacjenta.

Doktor Bożena Dębska to bardzo dobry, kompetentny i troskliwy lekarz. Leczymy się u pani doktor rodzinnie, od lat, zawsze możemy na nią liczyć i polecamy ją bardzo serdecznie.

Pani doktor bardzo mile przejmuje pacjentów. Dr. Dębska leczy moją rodzinę prawie od 3 pokoleń i wszystko jest super. Każdą chorobę czy coś opisze tak by nawet ,,prosty,, człowiek zrozumie co ona do niego mówi. Polecam wszystkim

Pierwszy raz udałam się do lekarza w Szczecinie i gorzej trafić chyba nie mogłam! Bardzo NIE POLECAM

Po wizycie u tego lekarza czułam się ze stresu i nerwów jeszcze gorzej niż przed! Kobieta w ogóle mi nie pomogła, wręcz tylko zestresowała. Okropna baba, nie powinna w ogóle mieć kontaktu z pacjentem, bo nie ma za grosz podejścia. Nie udzieliła mi żadnej pomocy, nie trafiła z diagnozą, pomógł mi inny lekarz! NIE POLECAM

Z całego serca ODRADZAM leczenia u tego lekarza. Niekompetentna, niesympatyczna, opryskliwa. Pomyłka co do zawodu, niestety. Musiałam iść do innego lekarza, aby stwierdził ropne zapalenie zatok i gorączkę, gdzie zdaniem doktor Dębskiej nic mi nie jest i z silnym bólem głowy miałam wracać na zajęcia!!!! Bo człowiek idzie do lekarza z nudów przecież...DRAMAT

bardzo nie kompetentna lekarka. przepisała dziadkowi bardzo silne leki na senne po których przestał funkcjonować - tylko leżał - był dramat. po kilku dniach dziadek był dowieziony do lekarki w celu jakiejkolwiek pomocy, powiedziała ze to starość i nic z tym nie da sie zrobić. po czym ja zacząłem czytać ulotki wszystkich przepisanych ostatnio lęków i wyczytałem ze to te na senne mogą to powodować. po odstawieniu po paru dniach wszystko wróciło do normy. NIE BPOLECAM!!!