Pani Bożena od wielu lat ratuje mnie w przypadku przeziębień, infekcji. Zawsze jest bardzo pomocna, sympatyczna i przede wszystkim - wg moich doswiadczeń - nie myli się w diagnozach i widać, że zna się na tym, co robi (A jestem z natury nieufnym pacjentem). Ostatnio jako jedyna wpadła na pomysł, żeby zlecić mi badania diagnostyczne na mononukleozę, kiedy to będąc poza Warszawą (i poza nią chorująć) dwóch innych lekarzy zdąrzylo mnie juz nafaszerowac dwoma rodzajami antybiotyków w przekonaniu, że mam potwornie odporną anginę… No cóż, badania krwi potwierdziły przypuszczenia Pani ...

Pani Bożena od wielu lat ratuje mnie w przypadku przeziębień, infekcji.
No cóż, badania krwi potwierdziły przypuszczenia Pani Bożenki i dzięki niej nie stała mi sie krzywda, choć niepotrzebne antybiotyki i błędne diagnozy poprzednich lekarzy, wydłużyły czas mojego zdrowienia i dochodzenia do siebie.
Acha, dodam, że prawidłowej diagnozy dokonała na podstawie rozmowy telefonicznej ze mną, obejrzeniu wydruku paru zdjęć gardła i usłyszeniu o objawach i przebiegu leczenia, a poprzedni lekarze nie potrafili postawić prawidłowej diagnozy mając mnie przed sobą na wyciągnięcie ręki.

Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor, ja sie czuję bezpieczniej kiedy wiem, ze mogę w razie czego na nią liczyć.

Gorąco polecam Panią doktor. Rewelacyjne podejście do wyjątkowo młodego pacjenta (1 miesiąc) a ponadto wszystko dokładnie i cierpliwie wytłumaczone, żadne pytanie nie zostało bez odpowiedzi, wszelkie wątpliwości rozwiane; a do tego sporo cennych rad jak nie dać się zwariować wśród natłoku porad dotyczących pielęgnacji noworodka :)

Zdecydowanie, z pełnym przekonaniem stwierdzamy,że pani doktor Bożena Dębska jest najlepsza z najlepszych. Byliśmy w kilku krajach, u lekarzy mających tytuły naukowe,ale tak życzliwego i fachowego podejścia do pacjentów nie spotkaliśmy nigdzie. Pani doktor jest lekarzem konkretnym, udzielającym rzetelnych porad. Nigdy nie bagatelizuje problemów zdrowotnych. Obszerna wiedza, olbrzymie doświadczenie zawodowe, empatia i dokładność sprawiają, że jest ona trafnym diagnostą a leczenie jest dobierane skuteczne. Każdy rozsądny człowiek wie, że lekarz nie zawsze trafi z diagnozą, mimo to, przez długie lata opieki nad naszą rodziną, wyprowadzając z przeróżnych chorób, także tych, o nietypowych objawach i przebiegu, Pani doktor NIGDY SIĘ NIE POMYLIŁA! Serdecznie polecamy panią doktor Bożenę Dębską tym, kto naprawdę potrzebuje porady mądrego lekarza, a nie idzie do lekarza po to tylko, by napisać jakąś opinię w Internecie. Bardzo dziękujemy pani doktor.

absolutnie stracone pieniądze i czas!!!! Pani "doktor" podeszła do nas w stylu...a co wy w ogóle wiecie,jestem zmęczona itp.itd.za te pieniądze chociaż mogła ruszyć d... zza biurka i dokładnie określić przyczyny alergii u naszej córki.Nie chciała przepisac mleka na receptę stwierdzając że mleko"w piersi jest zawsze" i nie powinno się dziecka od mleka od piersi odstawiać-nie spytała nawet o powody tej decyzji.Ogólnie nie miła kobieta-wizyta trwała 4 minuty za 125 zł :(

Pani dr Dębska jest lubiana przez dzieci, a dzięki swojemu zaangażowaniu i kompetencji budzi zaufanie rodziców. Nasza rodzina już od dziesięciu lat jest pod jej opieką. W tym czasie wielokrotnie dowiodła swojej wiedzy, życzliwości i poczucia obowiązku.

Polecam. Od kilku lat zajmuje się moją rodziną. Bardzo ważną sprawą jest to, że nie szafuje antybiotykami.

lEKARZ GODNY POLECENIA OD LAT ZAJMUJE SIĘ MOJĄ RODZINĄ

lEKARZ GODNY POLECENIA OD LAT ZAJMUJE SIĘ MOJĄ RODZINĄ

Byłam pierwszy raz u Pani doktor - opierając się tylko i wyłącznie opiniami z internetu. Ponieważ dość już miałam lekarza z przychodni!!! I powiem szczerze, że jestem BARDZO ZADOWOLONA Z WIZYTY. Pani doktor kompetentna, rzetelna. Jasno wytłumaczyła nam proces choroby Naszej córki!!! Polecam z pełnym zaufaniem. Na mnie zrobiła bardzo dobre wrażenie!!!!!Pozdrawiam

Fantastyczna PANI DOKTOR! Zawsze można liczyć na JEJ pomoc.Pełna profesjonalizmu i poświęcenia.Udziela bardzo mądrych, życzliwych i precyzyjnych rad. Żadne słowa nie są w stanie opisać tego, co robi. Jest konkretna, uprzejma. Na wizytę wyznacza tyle czasu, by móc dokładnie zdiagnozować, dobrać najlepsze leczenie i wytłumaczyć każdy szczegół. Przez wiele lat opieki nad naszą dużą rodziną nigdy nie pomyliła się. DOKTOR BOŻENA DĘBSKA jest kompetentna i jesteśmy wdzięczni w szczególności za skuteczne leczenie, wniesienie spokoju i opanowania w chwilach choroby. Bardzo polecam wszystkim PANIĄ DOKTOR! Najlepszy alergolog, pediatra i lekarz rodzinny! Sprawdziliśmy to na sobie.

Od ponad 5-ciu lat Pani Doktor "prowadzi" mego syna (10 lat) oraz całą naszą rodzinę. Wspaniały lekarz rodzinny, pediatra i alergolog na dodatek, więc mamy u Niej kompleksową opiekę medyczną - szczepienia, kontrole, choroby/leczenie, porady. To dzięki Niej Kuba miał zdiagnozowany problem laryngologiczny i przeprowadzony zabieg nosogardła, po którym (póki co) zanikły nawracające zapalenia uszu!!! POLECAM gorąco!!!!

POLECAM gorąco!!!!