Bardzo miła i uprzejma pani ,tłumaczy choremu tak aby dobrze zrozumiał ,nie wyprzedza faktów ale raczej tonuje mówiąc najpierw wyniki a potem diagnoza . Bardzo pogodna osoba i uprzejma ,a przecież byłem w szpitalu na SOR w szpitalu górniczym nie prywatnie .

Najlepszy laryngolog na Śląsku, wspaniały człowiek i lekarz, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Wytłumaczy, pocieszy. Polecam serdecznie, poleciłam znajomym i wszyscy byli zadowoleni z wizyty.

oby jak najwięcej takich lekarzy, dzięki Pani doktor pierwszy raz przeszłam pełną diagnostykę stanu mego gardła, uszu itp. A, co najważniejsze, w trakcie wizyty nie ma traktowania typu:'o rany kolejny pacjent przylazł"

Cudowna Pani Doktor. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa dla pacjentów. Jest to Lekarz przez bardzo duże "L". Wiedza, kompetencja i niespotykana osobowość to główne cechy tej Lekarki. Mogę z pełnym przekonaniem polecić Gabinet Specjalistyczny.

Takich lekarzy jest niestety jak na lekarstwo. Konkretna, uprzejma, godna zaufania. POLECAM NA 100%

Jedna z najlepszych lekarek jaką znam! Pani Doktor Ma "fach w ręku".

Jedna z najlepszych lekarek jaką znam! Pani Doktor Ma "fach w ręku".

bardzo życzliwa Doktor, kompetentna, usmiechnięta, przyjaźnie nastawiona do pacjenta, czuć chęć niesienia pomocy!!!

to pierwszy po wielu wizytach lekarz, który rozpoznał moją chorobę. Polecam

to pierwszy po wielu wizytach lekarz, który rozpoznał moją chorobę. Polecam

odwiedziłam panią doktor w szpitalu wojewódzkim w publicznym gabinecie laryngologicznym. Pełen szacunek dla podejścia do pacjenta, poświęcenia czasu i konkretności. Wie co robi nie robi dlatego, że ''musi''. Gorąco polecam wszystkim którzy są w potrzebie odwiedzenia laryngologa.

Gorąco polecam wszystkim którzy są w potrzebie odwiedzenia laryngologa.

Wspaniały lekarz,ale przede wszystkim człowiek!Pani doktor była dla mnie jak anioł za co Jej serdecznie dziękuję!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Sosnowiec"?

Szpital Miejski nr 1
Zegarłowicza