lekarz Bożena Dracz

Laryngolog

Bardzo miła i uprzejma pani ,tłumaczy choremu tak aby dobrze zrozumiał ,nie wyprzedza faktów ale raczej tonuje mówiąc najpierw wyniki a potem diagnoza . Bardzo pogodna osoba i uprzejma ,a przecież byłem w szpitalu na SOR w szpitalu górniczym nie prywatnie .

Najlepszy laryngolog na Śląsku, wspaniały człowiek i lekarz, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Wytłumaczy, pocieszy. Polecam serdecznie, poleciłam znajomym i wszyscy byli zadowoleni z wizyty.

oby jak najwięcej takich lekarzy, dzięki Pani doktor pierwszy raz przeszłam pełną diagnostykę stanu mego gardła, uszu itp. A, co najważniejsze, w trakcie wizyty nie ma traktowania typu:'o rany kolejny pacjent przylazł"

Takich lekarzy jest niestety jak na lekarstwo. Konkretna, uprzejma, godna zaufania. POLECAM NA 100%

Jedna z najlepszych lekarek jaką znam! Pani Doktor Ma "fach w ręku".

Jedna z najlepszych lekarek jaką znam! Pani Doktor Ma "fach w ręku".

bardzo życzliwa Doktor, kompetentna, usmiechnięta, przyjaźnie nastawiona do pacjenta, czuć chęć niesienia pomocy!!!

to pierwszy po wielu wizytach lekarz, który rozpoznał moją chorobę. Polecam

to pierwszy po wielu wizytach lekarz, który rozpoznał moją chorobę. Polecam

Wspaniały lekarz,ale przede wszystkim człowiek!Pani doktor była dla mnie jak anioł za co Jej serdecznie dziękuję!

Konkretna pani, nie ściemnia, byłem z połmamanym nosem, efekt jak przed wypadkiem, polecam tę panią

Cudowna Pani Doktor. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa dla pacjentów. Jest to Lekarz przez bardzo duże "L". Wiedza, kompetencja i niespotykana osobowość to główne cechy tej Lekarki. Mogę z pełnym przekonaniem polecić Gabinet Specjalistyczny.