dr n. med. Bożena Dyrka

2,7
2,9
2,7

Bardzo nieuprzejma, niepomocna , nonszalancka. Powinny być oddawane pieniądze za wizytę, bo za co ja zapłaciłam? Niczego się nie dowiedziałem. Wyszłam z niczym. Tragedia. Że tez luxmed trzyma takich lekarzy ...

Bardzo nieuprzejma, niepomocna , nonszalancka.

Maga nieuprzejma kobieta - może zna się na tym, co robi, ale zdecydowanie nie szanuje pacjenta/klienta. Ponad godzinne opóźnienie kwituje że "jak komuś się spieszy, to może wyjść i wrócić później". Zero komentarza do wykonywanego zabiegu i badania... Zdecydowanie odradzam

Niesamowicie niemila starsza Pani. Brak szacunku do pacjenta, nonszalancki ton i badanie od niechcenia. Wyszlam. W pewnym wieku trzeba po prostu isc na emeryture!

Nie polecam nikomu szkoda nerwow i pieniędzy.Byłem prywatnie Pani była bardzo nieuprzejma jakby miała pretensje,ze musi obsługiwać pacjenta. Kiedy chciałem dodać jakie mam dolegliwości Pani kazała mi się uciszyć dopiero po kilku minutach pisania na komputerze pozwoliła się łaskawie odezwac i nawet nie odniosła się do tego co powiedziałem. Pierwszy raz spotkałem się z takim chamstwem!

pani dr jest oschła, pacjenta traktuje jak zło konieczne, nie mówi o tym jakie badania wykonuje i jaki jest wynik. nie rozpoznała choroby i zapisała błędne leki zawierajace sterydy przez co czeka mnie operacja. zap[isane krople były bardzo drogie i trudno dostępne a lekarz do którego poszłam na kontrolę nie mógł uwierzyć, że pani dr połączyła leki których nie wolno łączyć. nikomu nie polecam.

zdecydowanie bardzo pomocna lekarka, szybko mnie przyjęła, zbadała, przepisała odpowiednie leki i dobrała odpowiednie soczewki, bardzo pozytywnie!!

Bardzo miła lekarka.Jeżdżę do Niej już od 10 lat,i z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić.Przypuszczenia Pani doktor,właśnie sprzed 10 lat,sprawdzają się pod każdym względem.Bardzo dobrze prowadzi dzieci,które przecież wymagają dużej cierpliwości.Jest kompetentna,rzeczowa,wszystko cierpliwie wyjaśnia.Świetny specjalista!

Po odbyciu wizyty mogę stwierdzić, że jest bardzo dobrym specjalistą. Podczas wizyty była bardzo zaangażowana, wyjaśniała wszelkie wątpliwości. Podoba mi się jej indywidualne podejście do pacjenta.

Lekarka wzbudziła we mnie od razu sympatię i zaufanie. Jestem zadowolona z jakości wizyty, mimo ze tylko było to rutynowe badanie wzroku.