lek. dent. Bożena Ereńska

Wspaniała stomatolog.Uprzejma, bezpośrednia, naprawdę wizyty u Pani doktor bez obaw i strachu.Polecam bardzo.

Gorąco polecam panią dr Ereńską!!!! Panicznie bałam się dentystów przez co doprowadzilam do ogromnego stanu zapalnego. Pani dr mnie poratowała, a przy okazji było miło i sympatycznie i oczywiście bez bólu!!!!! Z całego serca polecam i powiem, że to już będzie MOJA dentystka. :)

Polecam!!! Bez boleśnie, miło, bez pośpiechu... W końcu przestałam chodzić do stomatologa przerażona... Można powiedzieć, że idąc do Pani Dr. Ereńskiej- idę się zrelaksować... POLECAM... W razie pytań proszę pisać: klaudyna26@o2.pl Odpowiem na każde pytanie :)

W razie pytań proszę pisać:
klaudyna26@o2.pl
Odpowiem na każde pytanie :)