lekarz Bożena Formela

1,7

Wspaniały lekarz , nie rozumiem osób które wystawiają negatywne opinie, każdy może mieć gorszy dzień natomiast w mojej opinii , bardzo miła i pomocna Pani Doktor . Dziękuję za receptę i skierowanie . Pozdrawiam

Bardzo niesympatyczna. Całkowity brak empatii i szacunku. Zachowuje się tak, jakby wykonywała swój zawód za karę. Nie polecam, wręcz odradzam.

Pani doktor nieuprzejma, opryskliwa. W każdym słowie doszukiwała się oszustwa. Zwolnienie lekarskie wypisała z wielką pretensją, bo powinnam iść do pracy, mimo że źle się czułam. Burczy, komentuje pod nosem, wzdycha, robi dziwne miny. Dramat, nie polecam tej Pani.

Nie polecam tego lekarza. Człowiek umówiony na konkretną godzinę a przyjmuje z godzinnym opóźnieniem bo musi kawkę wypić. Do gabinetu człowiek wchodzi z maseczka a i tak ma pretensje że człowiek przyszedł chory i ja zarazi.

Lekarz??? Nie powierzył bym tej Pani zdrowia i życia swojego ani rodziny, Traktuje pacjentów jak śmieci , do lekarza 1 kontaktu poślizgi ok 1-1,5 godziny, często nie jest wstanie załatwić wszystkich problemów pacjenta i każe zarejestrowywać się na kolejne wizyty, wówczas również oczekiwanie godzinę po wyznaczonym terminie. Jest osobą złośliwą, co nie licuje z etyką lekarza . Nie polecam tej Pani jako lekarza

Wizyta u pani doktor to jakieś nieporozumienie. Podczas wizyty była bardzo niemiła a wręcz opryskliwa. Diagnoza postawiona po jednym dotyku bez dodatkowej wnikliwej analizy czy też wywiadu. Zwolnienie lekarskie wystawione z wielkimi pretensjami i założeniem że powinienem iść do pracy (mimo silnego bólu). Nie polecam a wręcz odradzam wizyty u tej pani. Myślę że panie z apteki posiadają większą wiedzę a tym bardziej podchodzą do człowieka z empatią.