lekarz Bożena Frymer

Pani Doktor Frymer,to cudowny lekarz,polecam każdej pani w każdym wieku.To lekarka o wielkim sercu.Żeby wszyscy lekarze byli tacy jak Ona.Dziękuję za wszystko co dla mnie zrobiła.

Cudowna, profesjonalna idealna. To jest lekarz z powolania. Pani doktor wyglada surowo, ale wystarczy zamienic z nia zdanie i te wrazenie pryska. Ma poczucie humoru

Dzień dobry, Dziękuję bardzo za dwie lub trzy tabletki na noc po wypadku na zjeżdżalni w parku nie krytym wodnym, bolał mnie brzuch, chodzi o brzuch, dziękuję

Godna polecenia pani doktor bardzo miła uprzejma polecam wszystkim oby wszyscy lekarze byli tacy jak ona

świetna pani doktor, wytłumaczy, zawsze pomoże, to najlepszy lekarz u jakiego byłam ;)) polecam serdecznie ;p

Fantastyczna Pani Doktor! Być może czasem odstraszać gorszym humorem, spojrzeniem i bezpośredniością, ale lepszego lekarza w okolicy nie znajdziecie! Kompetentna, uczciwa, pomocna, potrafi doradzić i autentycznie pomóc, a nie "odhaczyć" pacjentkę. Szczerze mogę polecić!

Świetna Pani Doktor! Żartem potrafi odwrócić uwagę od stresu, miła, kompetentna, polecam! :)

Dziś byłam po raz pierwszy u ginekologa. Szczęśliwy los sprawił, że polecono mi właśnie Panią dr Frymer! Rewelacja! Cudowny lekarz! Strach minął po...30 sekundach rozmowy:) Pani doktor to lekarz, jakich dzisiaj oglądamy tylko w serialach! Takich lekarzy ze świecą, baa- z latarką szukać! Polecam wszystkim kobietkom!:) Super babka!:)

Bardzo bałam się pierwszej wizyty ale niepotrzebnie bo ta pani doktor rozwiała rozwiała wszelkie obawy

Panicznie bałam się wizyty u ginekologa! Na pierwszą w życiu wizytę wybrałam się właśnie do pani doktor Frymer i przyznam, że nie mogłam trafić lepiej!!! Przemiła, sympatyczna a do tego bardzo kompetentna! Dokładnie wszystko tłumaczy a wręcz dopytuje czy wszystko jasne:D Od pierwszej wizyty minęło już trochę czasu, teraz jak chodzę na dalsze wizyty nawet nie odczuwam że jestem u ginekologa. Pani doktor naprawdę godna polecenia! Położne również przemiłe - obie!