lekarz Bożena Gajewska-Krzemińska

Pediatra

Niemiła, nieuprzejma, często unosi się za bardzo. Nie trafia z leczeniem i zawsze i tak musimy iść do innego lekarza. Za każdym razem jest naburmuszona i narzeka że ma strasznie dużo pracy " 10 minut na każdego pacjenta. Nie mam czasu nawet głowy do góry podnieść". To dzisiejsza wypowiedź. Nikogo nie było w poczekalni po za nami. A nasza wizyta z wypisaniem leku zajęła 5 minut. Drugie 5 czekaliśmy przed gabinetem bo Pani doktor kazała nie wchodzić. To byla jedna z milszych wizyt. Porażka. Nie polecam