lekarz Bożena Gan-Pirwitz

Od kilku lat leczę się u Niej. Jest specjalistą z dużym doświadczeniem zawodowym. Jej diagnoza oparta jest o obserwację, badania własne i specjalistyczne. Trafnie dobiera leki, i w dodatku bardzo sympatyczna. ( Kiedyś, za wizytę ustaliła 1/2 należności, "bo tego dnia miała przy mnie mało pracy"). Widocznie skuteczne leczenie jest dla Niej największą gratyfikacją. Serdecznie polecam. .

leczę się u Pani doktor już ok 12 lat, chodzę do niej co roku, przesympatyczna i kompetentna. Polecam w 100 procentach.

bańka tylko jaskra jej w głowie i potrafi tylko kierować do innych poradni

bańka tylko jaskra jej w głowie i potrafi tylko kierować do innych poradni

Jestem zadowolona z wizyty, kontakt z lekarzem oceniam bardzo pozytywnie, dostałam odpowiedź na każde moje pytanie. Pani Doktor udostępnia tel. komórkowy, co przyznam szczerze miło mnie zaskoczyło. Serdecznie polecam.

Nareszcie ktoś w zrozumiały i ciepły sposób wytłumaczył mi co się dzieje z moim okiem i jak to należy leczyć. Serdecznie polecam Panią Doktor

Jestem bardzo zadowolona, doskonały kontakt z lekarzem i duza dyspozycyjnosc. Serdecznie polecam.

Świetny lekarz - kompetentny, fachowy. "Uratował" oko skazane przez Dr Kęcika na przeszczep. W razie powikłań - dostępna w każdej chwili. Świetny lekarz i dobry i uczynny człowiek. Polecam

W razie powikłań - dostępna w każdej chwili.
Świetny lekarz i dobry i uczynny człowiek.
Polecam

dobry lekarz warty polecenia podaje swoja komórke jaky coś się działo nie tak mozna dzwonić