dr Bożena Izak

1,5
1,6
1,4

Zdecydowanie odradzam. Nie przejmuje się dzieckiem, nie przyjęła 3 miesięcznego dziecka, bo podejrzewała covid, kilka teleporad i skończyło się oskrzelami, Gdyby nie wizyta prywatną u innego lekarza, to niewiadomo jakby to się skończyło.

Bardzo niemiła, nieuprzejma. Traktuje z pogardą i wyższością pacjentów, nie wiedząc z kim ma do czynienia. Nie polecam. Przez taką osobę poradnia w Łazach może i na pewno straci wielu pacjentów, a co za tym idzie klientów. Sugeruję by kierownictwo przychodni odbyło poważną rozmowę dyscyplinującą. W dzisiejszych czasach serwis świadczony przez (lekarza, bank, urząd, biuro podróży) jest nastawiony, by pomóc w potrzebie, a tutaj zachowanie prosto z czasów PRL !!! Proponuję wysłać tę panią na staż do profesjonalnych przychodnii, a takowe w naszym kraju są (Medicove,sąsiedni Medicus i inne)

Zdecydowanie odradzam.Buta i arogancja to cechy szczególnie wyróżniające Panią doktor. Bardzo nie miła, oschła, nie kontaktowa osoba, bez podejścia do pacjenta. Byłam tylko na jednej wizycie i nigdy więcej. Dziecko było badane szybko i powierzchownie, a na końcu wizyty dostałam ostrą reprymendę, że mam się zgłosić do swojego pediatry. Pani doktor zapomniała że zawód lekarz to powołanie, a nie przykry obowiązek.

Nikomu nie polecam. Nie rozpozała objawów zapalenia wyrostka robaczkowego u dziecka. Nie chciała dać skierowania na morfologię, żeby zbadać leukocyty. Byłam u niej o 11 i twierdziła, że dziecku nic nie jest, a o 18 córka była już po operacji. Wyrostek był ropny z naciekiem na otrzewną. Trzymajcie się z dziećmi z daleka od tej pani. Powinna zmienić zawód. Nie nadaje się na lekarza. Jest oschła i nie miła.

NIE NADAJE SIĘ NA LEKARZA ASPOŁECZNA NIEMIŁA NIE KOMPETENTNA

NIE NADAJE SIĘ NA LEKARZA ASPOŁECZNA NIEMIŁA NIE KOMPETENTNA

wystawia bezpodstawne opinie dla innych insytucji takich jak poradnia psychologiczno-pedagogiczna w Zawierciu,szkodząc interesowi dziecka

Pani doktor bardzo nie miła, wymaga od innych kultury a sama jej nie ma. Zero wyrozumiałości oraz ludzkiego podejścia. Pracuje "od" "do" co znaczy że nie liczy się dobro małego pacjenta który nagle zachorował. Nikomu jej nie polecam. Byłam u niej pierwszy i ostatni raz.

świetna Pani doktor polecam każdemu rodzicowi.

świetna Pani doktor polecam każdemu rodzicowi.

Pani doktor bardzo niemiła , oschła w kontaktach z dziećmi,na pierwszej wizycie dzidzia miała 2 tygodnie zostaliśmy wyproszeni z gabinetu bo pani się śpieszyło bo miała tylko 10 minut, moim zdaniem brak podejścia do dzieci, co powinno być jasne przy zawodzie pediatry, nic nie można się dowiedzieć , nie odpowiedziała konkretnie na żadne moje pytanie, zapisałam do niej moją coreczkę i byłam tylo raz i był to ostatni raz, nie polecam zadufanej w sobie lekarki. Masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie wiedziałam że pediatra może być tak niemiłym człowiekiem, a jest też lekarzem rodzinnym, z tego co wiem tak samo beznadziejna

Zgadzam się z przedmówczynią, oporna w informowaniu o chorobie, nie poświęca zbyt dużo czasu na badanie i bardzo nie lubi, gdy ktoś jej coś sugeruje, wtedy włącza jej się czerwona lampka, że to ona jest wielką panią doktor, ale coraz więcej osób raczej uważa ją za pseudolekarza. Ale tak to jest jak łapie się kilka srok za ogon...