dr Bożena Jabłońska

Internista

Bardzo niemiła pani doktor. W kolejce do niej czeka się bardzo długo, a p. dr. przyjmuje 3 pacjentów na godzinę, pomiędzy przyjęciami robiąc sobie przerwę na fajkę. W przychodni pacjenci umawiają się do lekarzy na godzinę, a p. Jabłońska na pytanie "dlaczego trzeba tak długo do niej czekać", mówi, że "ona ma swoje własne zasady przyjęć, i że trzeba było się wepchnąć w kolejkę". Jest bardzo nieprzyjemna i nie polecam jej nikomu. Mam nadzieję, że wyrzucą ją z roboty i przyjmą w zamian kogoś kompetentnego, aby inni pacjenci nie musieli przechodzić tego samego. Jeśli ktoś jest przewlekle chory i idzie tylko po kolejną receptę, to p. Jabłońska i tak przemagluje pacjenta przez pół godziny, bo wg. niej nie może wypisać recepty od razu (no bo przecież przewlekła choroba, np. nadciśnienie w wieku 75 lat, mogła przeminąć, od tak sobie). Człowiek rozmawiając z p. dr. czuje się jak w sklepie GS za komuny - czyli jak pasożyt, nierób i persona non grata. NIE POLECAM!

Rewelacyjny lekarz. Zna się na swoim fachu. Bardzo dokładnie bada. Oby więcej takich lekarzy z powołania.

Pani Doktor jest OK. Duża kompetencja, upór w dochodzeniu do diagnozy (szerokie spektrum zleconych badań) orąz szacunek i wyrozumiałość względem pacjentów. Polecam!

Rewelacyjny lekarz, od lat można polegać na Pani doktor. Interesuje się pacjentem, zawsze stara się odnaleźć przyczynę problemu, kompleksowo podchodzi do badania i dobrze zna historię stałych pacjentów. Oby więcej takich lekarzy, którzy potrafią trafnie postawić diagnozę i skutecznie zadziałać.