Bardzo dobry chirurg plastyk.Uprzejmość i kompetencja na najwyższym poziomie.Świetna specjalistka.Moje uszy wyglądają teraz obłednie.Pani doktor Jaklik spełniła moje oczekiwania w 100%.Pieknie dziekuje p.doktor i polecam wszystkim, ktorzy borykają sie z problemem odstajacych małżowin usznych. Zabieg bezbolesny, po korekcie niewielki bol. Dziekuje takze przemiłym paniom pielegniarkom asystujacym p.doktor podczas zabiegu.

Jestem po rozszczepie górnej wargi. W czerwcu 2015 r. poddałam się zabiegowi u p. Dr Bożeny Jaklik. Pani Doktor dokonała podniesienia czerwieni wargi i w istotny sposób zniwelowała dotychczasową bliznę nad wargą. Z dokonanego zabiegu jestem bardzo zadowolona. Polecam zabiegi u Pani Doktor Jaklik. Małgorzata z Siemianowic

Z pewnością mogę polecić Panią Jaklik. Po pierwszym zabiegu korekty uszu ( do którego wybrałam szwy rozpuszczalne, a nie stałe) uszy u samej góry "odskoczyły" po 3 tygodniach (co zdarzyć się może każdemu), po 3 miesiacach miałam korekte i dzisiaj cieszę się pięknymi uszami:) wszystko tak jak chciałam. Co do zabiegu-Pani Jaklik, jak również Panie pielęgniarki wykazały się ogromnym profesjonalizmem i niesamowitą uprzejmością. Korekta również odbyła się bez żadnych problemów (moje zdenerwowanie i strach Pani Jaklik zdołała uspokoić i przekonała mnie, że wszystko się uda i bedzie dobrze). Bardzo polecam!

Byłam na konsultacji u Pani dr Bożeny Jaklik.Przedstawiłam koncepcję mojej operacji.Wydawało mi się, jeśli płacę to będzie tak ,jak jakie mam życzenie.Niestety Pani Doktor była innego zdania i nie podjęła się wykonania operacji.Oczywiście poszłam do innego lekarza i bez przeszkód wykonał upragniony zabieg. Do dzisiaj żałuję, że miałam ten zabieg. Jest tak jak uprzedzała Pani dr Jaklik.Jest fatalnie. Wiem już teraz,że w Praktyce Lekarskiej dr Jaklik w cenie nie jest ilość zabiegów i za wszelką cenę zysk ale poważana jest jakość, solidność i dobro pacjenta. Szkoda, że tego nie dostrzegłam ...

Wiem już teraz,że w Praktyce Lekarskiej dr Jaklik w cenie nie jest ilość zabiegów i za wszelką cenę zysk ale poważana jest jakość, solidność i dobro pacjenta. Szkoda, że tego nie dostrzegłam wcześniej.Za to Ją cenię

Moja corka byla operowana przez doktor Jaklik. miala roszczep podniebienia wtornego. jest w tej dziedzinie niezastapiona. nie wiem co bedzie z tymi dziecmi jak doktor braknie ... naprawde swietny lekarz. teraz nie ma ani blizny nic, nikt by nie powiedzial ze to jest dziecko z roszczepem podniebiea. bardzo wspaniala kobieta. polecam w 100 %

WITAM. PROSIŁABYM PANIĄ O INFORMACJĘ W JAKIM WIEKU BYŁA OPEROWANA CÓRKA? MAM SYNKA 7,5 MIESIĄCA Z ROZSZCZEPEM PODNIEBIENIA MIĘKKIEGO I WYSIĘKOWYM ZAPALENIEM USZU. WYBIERAM SIĘ DO PANI DOKTOR NA KONSULTACJĘ PONIEWAŻ CHCIAŁABYM ŻEBY SYNEK BYŁ ZOPEROWANY WCZEŚNIEJ NIŻ USTALONY TERMIN W POLANICY CZYLI PO 18 MIESIĄCU,PONIEWAŻ DO TEJ PORY JEGO SŁUCH MOŻE SIĘ ZNACZNIE USZKODZIĆ

jestem bardzo wdzięczna pani doktor za opiekę nad moją 9 letnią córką. urodziła się z rozszczepem wargi i podniebienia. jak miała 4 miesiące, trafiła do pani doktor Jaklik. Wszystkie operacje przeprowadziła dobrze. Najważniejsze dla mnie, że córka mówi dobrze i wygląda ładnie. jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam tego lekarza. jest miłą osoba i fachowcem w swojej dziedzinie. Izabela

Ja szczerze polecam Panią doktor. 13 lat temu powierzyłam jej niespełna 2 letniego syna i jestem jej bardzo wdzięczna za jej podejście i profesjonalizm. Syn urodził się z rozszczepem podniebienia, w tej chwili mało który lekarz jest wstanie poznać że miał szyte podniebienie. Każdy jednak ma swoje zdanie według własnych oczekiwań. Ja jestem bardzo zadowolona i zawsze miło ją wspominam.

PANI DOKTOR JAKLIK JEST ŚWIETNYM CHIRURGIEM,OPEROWAŁA TRZY RAZY MOJEGO SYNA I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Katowice"?

lek. med.
Jerzy Wilgus