lekarz Bożena Janik

2,5

To mój były już (całe szczęście lekarz pierwszego kontaktu) dziś Pani dr przeszła samą siebie gdzie wyrzuciła mnie z gabinetu bo... miałam umówiona wizytę telefonicznie w recepcji półtora tygodnia wcześniej ale gdy poszłam do przychodni LegArtis to okazało się że nie jestem zapisana... recepcjonistka poszła zapytać czy zostanę przyjęta bo nie ja tu zawiniłam.. i ta się zgodziła ale chciała chyba żebym czekała do końca jej dnia pracy (a była 10 ja przyszłam 20 min wcześniej) bo jak weszłam do Pani dr, gdzie oczekiwałam na przyjęcie ponad 30 min była też pacjentka umówiona na 10 i ja również byłam na tą właśnie godzinę ale byłam pierwsza w kolejce wiec weszłam o 10.10 po kolejnym pacjencie, ale Pani dr wyrzuciła mnie że ma innego pacjenta nie słuchając moich wyjaśnień... zero empatii ma ta kobieta i szczerze odradzam wizyty u niej, ja już zmieniłam lekarza pierwszego kontaktu bo jej zachowanie w stosunku do innego człowieka jest karygodne... życzę miłego życia pani dr obym już nigdy nie musiała pani oglądać... :)

lekarz na 5...godny polecenia.zawsze poswieca duzo czasu na badanie,omowienie stanu chorobowego...nie ma pospiechu w kontaktach z pacjentem

Nie polecam dr Janik z Lege Artis. Zawsze gdy chciałam iść do lekarza z gorączką kaszlem nie było miejsca i rejestracja za zgodą lekarza. Dr Janik nie zgodziła się bo ma już bardzo dużo pacjentów. Spóźniła się 1h i w tym czasie mogła by już kilka osób przyjąć. Taka praca i okres zachorowań powinna się z tym liczyć a nie wygodnie odmawiać pacjentom wizyty, bo ona pracuje do 18. Jeśli lekarz jest taki wygodny to niech sobie prywatny gabinet otworzy a nie na NFZ. Do tego nie potrafi leczyć. Wiele razy leczyła mnie środkami, które wogóle nie pomagały, strzelała na ślepo co może pomóc. Pozdrawiam i życze powodzenia

Trochę skromności i pokory pani dr To źe skończyło się studia i ma się specjalizację to nie wszystko Dzisiaj liczy się pomoc jaką mozna od pani uzyskać A tu niewiele otrzymałam Wolała pani stwierdzić ze nic mi nie jest i niestety bardzo się pani pomylìła Gdybym zaufała pani wiedzy i przekonaniu o dobrym stanie mojego zdrowa straciłabym czas i moze zycie Dzisiaj jestem po operacji i cyklach chemii Jak do tej pory nie jest źle Nie udawałam choroby chociaź pani twierdziła inaczej!!!!!!

Ludzie co wy wypisujecie a może najlepiej sami sprawdźcie wiedzę tej pani Do opinii dobrego fachowca to jej tak wiele brakuje jak mnie źeby źyć wiecznie. Po mądrowaniu tej pani wylądowałam w szpitalu gdzie pytano mnie kto doprowadził mnie do takiego stanu Przykre ale to ich dobra koleżanka po fachu która mnie leczyła a ja chciałam zaufać jej wiedzy Mocno odradzam terapię u tej osoby

Dobry fachowiec, kompetentny lekarz a do tego bardzo miła osoba, która zawsze stara się pomóc pacjentowi. Zawsze poświęca wystarczającą ilość czasu na badanie, rzeczowo i kompletnie tłumaczy chorobę. Nie mam problemu z poczekaniem chwilę dłużej, jeżeli w zamian otrzymuję fachową i życzliwą opiekę

Jest osoba kompetentna, serdeczną, otwarta na człowieka i według mojego rozeznania jest specjalistka w swoim fachu .Polecam gorąco

jeśli miernikiem gigantycznej wiedzy są kolejki będące wynikiem krótkiego czasu pracy w przychodni z limitem kilku osób do przyjęcia gdy nie ma innych lekarzy to wiszuję tej super opini która moim zdaniem to tylko psychologia dla czytającego ja tam idę bo nie mam innego wyboru sama niestety nie przepiszę sobie leków a muszę je przyjmować i to regularnie Leczę się gdzie indziej

Zgadzam się w zupełności, kolejki przed gabinetem mogą niektórych denerwować, ale to najlepsze świadectwo dobrego lekarza. Jest wyrozumiała i ma gigantyczną wiedzę, polecam!!!

Rzeczowa i kompetentna lekarka. Dziwią mnie zamieszczone na tej stronie opinie. Ilość pacjentów na korytarzu przed gabinetem najlepiej świadczy o lekarzu.