lekarz Bożena Jaromin

1,9
1,7
1,9

Świetny diagnosta.ufam tylko Pani dr.nigdy pod drzwiami nie usłyszałam, żeby była arogancka.moi znajomi też są bardzo zadowoleni

To jest jakaś kpina jak lekarz może potraktować swojego pacjenta.. na samym początku wizyty wielce pani „lekarz” była chamska, opryskliwa i nieuprzejma. Dostałam l4 na które się nie zgodziłam, a mimo to zostało ono wystawione. Usłyszałam tylko zdanie „mnie to nie interesuje”.. nie zostałam poinformowana o moim stanie zdrowia. Odradzam z całego serca wizyty u tej kobiety. Nigdy w życiu nie zostałam tak źle potraktowana przez jakiegokolwiek lekarza na NFZ.

Nie polecam tej Pani. Nie miła, opryskliwa. Nie mówi co dolega pacjentowi, wręcza receptę i do widzenia. Niestety nawet leki dobrała źle,na zupełnie inne dolegliwości. Zastanawiam się, co ta osoba robi w służbie zdrowia.

Absolutnie nie polecam! Opryskliwa, chamska, chcąc powiedzieć cokolwiek przerywa, nie można do końca wytłumaczyć swoich obaw, dolegliwości tylko od razu jest krzyk i awantura.. Zawód czy przymus? Porażka, nigdy więcej. Nie polecam, jeśli nie musicie do tej Pani Doktor iść, to nie idźcie.

Polecam konkretna Babka,bez owijania w bawełnę mówi jak jest, może czasami wydaje się nie miła ale ma za zadanie leczyć i to robi doskonale :)

Jakby to nazwać? To zwykła świnia nie lekarz. Trafiam do lekarza 1-2 razy w roku. Byłem u tej kobiety dwa razy. Raz bo nie wiedziałem a drugi bo nikt nie miał wolnych terminów. Ta kobieta traktuje ludzi jak śmieci. Chamskie odzywki, insynuacje, przepisywanie czego popadnie. Moja żona ją uwielbia bo daje jej dropsy spod lady. Zwykle opowiada, że to działa i mimo, że ledwo po tym stoisz to TAK MA BYĆ. Najlepszy jest przykład kobiety w wieku ok 35 lat z nadciśnieniem. Nie ważne skąd je ma ale ważne, żeby przychodziła po recepty. Nie jest tylko moja opinia. NIE POLECAM

Zdecydowanie nie polecam, chamstwo i arogancja aż się wylewa. Diagnozy nigdy nieznane, należy się cieszyć że w ogóle recepty wypisuje. Generalnie omijać z daleka!!!

to jest lekarz?! obok lekarza ta kobieta nawet nie stała. wypalenie zawodowe albo zwykła nieuprzejmość, niechęć do pracy z ludźmi, osoba która wszystko wie najlepiej, a jak wykonuje jakiekolwiek badanie to robi to z taką siłą, jakby się chciała wyżyć za swoje niepowodzenia. szczerze odradzam, tacy "lekarze" w ogóle nie powinni pracować z ludźmi.

Mądry lekarz dla mądrych ludzi. Konkretna, rzetelna, kompetentna. Nie traci czasu na pierdoły. Nie patyczkuje się z hipochondrykami ;-) Nigdy nie miałem lepszego lekarza!

Czytając opinie na temat Pani dr przypuszczam, że większość osób, które wypowiadają się w niezbyt pochlebny sposób to pacjenci, którzy byli tylko na jednej wizycie i to w większości po receptę na konkretne leki albo po L4. Pani dr to bardzo specyficzny człowiek, który nie toleruje częstych zmian lekarza prowadzącego, jednorazowych wizyt 'na wyrost" oraz stawiania sobie samemu diagnoz. Lecząc się u Pani dr trzeba się nastawić na to żeby w odpowiedni sposób sprecyzować swoje dolegliwości. Sama pamiętam moją pierwszą wizytę u Pani dr kiedy wyszłam z łzami w oczach przez delikatnie mówiąc niezbyt miłe podejście do pacjenta-ale miałam zbyt duże oczekiwania po 18 latach chodzenia do pediatry... Jednak na kolejnych wizytach kiedy Pani dr lepiej mnie poznała wszystko się zmieniło. Okazała się bardzo miłą osobą i co najważniejsze nigdy nie mogłabym zarzucić Pani dr braku kompetencji. Lecze się u Pani dr juz od 7 lat. Mojemu mężowi uratowała życie- dosłownie, gdy dostał duszności, przewlekłego kaszlu inni lekarze leczyli go przez ponad miesiąc na zapalenie oskrzeli antybiotykami i zastrzykami- ledwo żył a na pierwszej wizycie u Pani dr po zwykłym osłuchaniu już wiedziała, że to zaczątki astmy i pokierowała go na dalsze leczenie. Gdyby nie ona nie wiem jak mój mąż by skończył. Polecam wszystkim pacjentom, którzy nie zrażają się po pierwszej wizycie, sa konkretni i nie próbują byc mądrzejszym od lekarza.